Prodej knih na Aukru

3.3.20 22:11

Prodej knih na Aukru

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu.

Dnes jsem na půdě objevila skrytý poklad v podobě knižních skvostů (zejména pohádky), Čapek, Němcová, Říha a pod. Některé kousky vydané v roce 1930 a podobně. Máma to chtěla vyhodit, protože některé mají rozvolněné hřbety, ale já si myslím, že by možná starožitníky potěšily.

Teď k mému dotazu - nechci je nabízet někde na FB stránkách (poněvadž se mi nechce ani pomyslet, co by někdo mohl udělat s Pohádkami od Karla Čapka, které ilustroval Josef Čapek). Chci je dát na Aukro. Jaký postup mám podle vás zvolit? Nafotit je a dát do jedné veliké aukce nebo je vkládat zvlášť? A do které sekce je mám dát? Kup teď nebo od 1 Kč?

Fakt jsem zmatená :mrgreen:

Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13618
3.3.20 22:15

Neprodávej je na aukru. Tam je těch knih tolik, že je buď neprodáš vůbec nebo jen za tu korunu. Pokud to jsou skutečně starší výtisky, tak s nimi zajdi někam do antikvariátu. A nejdřív si zkontroluj, zda se nejedná o první vydání, ta mají větší cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaM
149
3.3.20 22:24

Asi zklamu, ale většina antikvariátů o tyto knížky zájem nemá. A pokud knížky náhodou vezmou, tak za pakatel (leda by to byl vážně první výtisk či nějaká raritka). Na aukru bych to asi nezkoušela, ale koukni na databazeknih.cz, ta má svůj bazar a milovníci knížek nakupují hlavně tam. A určitě vkládat po jedné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
4.3.20 07:56

Muzes zkusit trhknih.cz. Plati se tam provize z prodeje 15%. Ale vidis tam napriklad i to za kolik se v minulosti stejne vydani prodalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama