PRODEJ PARFÉMŮ PROMO AKCE

Anonymní
18.10.20 11:59

PRODEJ PARFÉMŮ PROMO AKCE

Mám dotaz, nemáte někdo zkušennosti s prodejem parfémů, promo akcemi? Byla jsem na pohovoru u jedné firmy a pozvali mne dál, abych si to vyzkoušela, ale mluvili hlavně o práci na dpp, jsem nezaměstnaná chvíli a potřebuji hpp, to jde prý také, ale neřekli mi kolik bych si vydělala přesně, navíc jsem vedena na úp, mohu jít vůbec někam takto na zkoušku, když nemám ještě v ruce smlouvu, nějak se mi to nelíbí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3737
18.10.20 12:23
@Anonymní píše:
Mám dotaz, nemáte někdo zkušennosti s prodejem parfémů, promo akcemi? Byla jsem na pohovoru u jedné firmy a pozvali mne dál, abych si to vyzkoušela, ale mluvili hlavně o práci na dpp, jsem nezaměstnaná chvíli a potřebuji hpp, to jde prý také, ale neřekli mi kolik bych si vydělala přesně, navíc jsem vedena na úp, mohu jít vůbec někam takto na zkoušku, když nemám ještě v ruce smlouvu, nějak se mi to nelíbí.

Nechci Te odrazovat, ale co vim tak kdyz u nas nejake slecny nabizeji v marketu parfemy tak jsou to priserne fake smrady..princip je ze se te ptaji jen zda ti to voni a pa se ti ten humus snazi vnutit..za me ne..zdrham pred nimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
18.10.20 14:55

Pokud se vám příčí cpát smrdutý fake nějaké důchodkyni za nehoráznou sumu a předstírat, že je to pro ni výhodné, ať to nejlépe nakoupí pro celou svou rodinu, tak to nebude nic pro vás…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5822
18.10.20 16:31

To je takový to jak ti frajle v obchoďáku narve plnou náruč předražených pičifuků, zeptá se tě, kterej ti voní nejlíp a pak je strašně překvapená, že jí ho za tu super akční cenu „speciálně pro vás, ale hlavně to prosím vás nikde neříkejte“ každej soudnej člověk hodí zpátky na hlavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 16:46

prodej parfémů promo akce

Ted je nemožné najít práci rozumnou na hpp, jsem prodavačka profesně, ale s tímto jsem se nesetkala a neumím vnucovat..Otázkou je, zda to bude možné i na hpp za rozumné peníze, pokud nic neprodám, tak si těžko mohu vydělat.
Nebo jít do slévárny, kde jsem již pracovala a odešla i ze zdr. důvodů, vrátit se tam mohu, ovšem je rozdíl mezi prací tam a někde na stánku, zase budu mít jistý příjem, který potřebuji jsem na vše sama, brigádou si nepomohu.

• Citovat
  • Nahlásit
196
18.10.20 17:12
@Anonymní píše:

Práci na zkoušku určitě ne, ÚP to zjistí, vyřadí tě z evidence a co pak? Když už, tak se smlouvou. A s dpp nemůžeš být na pracáku.
A bacha, dost často odměňují dle počtu prodaných produktů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 17:42

prodej parfémů promo akce

No a myslíte, že se tím dá vydělat i na hpp, nedokázali mi odpovědět kolik přesně platí na hpp, radši bych jistotu v hpp, údajně cca 18 tisíc, nevím zda v čistém, že na to mají nějaké tabulky..Začali tím, aby člověka navnadili, že je možné si vydělat až 40 tisíc, ale dělají to tam dost na dpp a mluvili hlavně o dpp, proto se mi to nezdá..
Tak ted vůbec nevím jestli tam mám chodit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama