Reklama

Prodej zboží do ČR napřímo ze zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 20:04
Prodej zboží do ČR napřímo ze zahraničí

Neví náhodou někdo jestli by se na me vazala nějaká daňová povinnost při přímém prodeji věci, použitých i novych naprimo ze zahraničí.
Jsem trvale v zahraničí, odhlasena ze všeho v ČR a chtěla bych vědět zda bych se nedopoustela nějakého protiprávního jednání, kdybych chtěla prodávat různé věci do ČR. Dotyční lidé by si to zakoupili on-line a já jim to poslala rovnou do ČR. Vím, ze kdo takhle prodává v ČR, musí být OSVČ, odvádět dane atd a nevím zda by se tato povinnost vztahovala i na me.
 Dekuji

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 22.09.18 20:13

tak to si musíš zjistit zákony v dané zemi, ze které budeš prodávat

dedrichov
Závislačka 2792 příspěvků 22.09.18 20:29

a taky bych si zjistila ceny přepravy

Káťa19
Kelišová 7093 příspěvků 36 inzerátů 22.09.18 20:56

A to bys prodavala veci jen v Cr? Mela bS odvadet dane tam, kde mas vyssi prodeje, ani nevim jak je to limitovane, zkus web. Jakpodnikat.cz

dedrichov
Závislačka 2792 příspěvků 22.09.18 21:21

a zjisti si podrobnosti ohledně cla

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >