Prodej zrekonstruovaného bytu - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 16:59
Prodej zrekonstruovaného bytu - máte zkušenost?

Ahoj,

ráda bych se tady poradila s vámi, co jste prodávali byt. My se pustili do větší rekonstrukce, která už je tak ve 2/3 procesu. Mysleli jsme, že v tomhle bytě už zůstaneme, jenže, život mění…Otěhotněla jsem a tedy musíme byt prodat a koupit něco většího, protože s dalším dítkem to už tady fakt nedáme. Tak se chci zeptat, jestli myslíte, že máme rekonstrukci dokončit a prodat ho prostě jako plně zrekonstruovaný (a doufat, že se to bude zájemcům líbit), nebo to nechat nedodělané (nejsou ještě třeba obklady v koupelně, nemáme dosazené vestavěné skříně, ale už jsou udělané dřážky, atp…). Jedná se o 2+kk v Praze - samozřejmě chceme prodat co nejdráž, takže potřebujeme radu, co na kupce zabere…

Reakce:
arinecka
Kelišová 6362 příspěvků 09.06.19 17:02

Tak pokud bude byt zrekonstruovaný, tak bude mít vyšší hodnotu, dodělala bych to a až pak prodala :nevim:

Zumpa
Kecalka 126 příspěvků 09.06.19 17:19

Obklad bych nechal dodělat, skříně už ne.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 09.06.19 17:25

Osobně bych koupila radši dodělaný byt. A to i obklady a skříně.

Dlouhá punčoška
Kecalka 131 příspěvků 09.06.19 19:14
@Anonymní píše:
Ahoj,ráda bych se tady poradila s vámi, co jste prodávali byt. My se pustili do větší rekonstrukce, která už je tak ve 2/3 procesu. Mysleli jsme, že v tomhle bytě už zůstaneme, jenže, život mění…Otěhotněla jsem a tedy musíme byt prodat a koupit něco většího, protože s dalším dítkem to už tady fakt nedáme. Tak se chci zeptat, jestli myslíte, že máme rekonstrukci dokončit a prodat ho prostě jako plně zrekonstruovaný (a doufat, že se to bude zájemcům líbit), nebo to nechat nedodělané (nejsou ještě třeba obklady v koupelně, nemáme dosazené vestavěné skříně, ale už jsou udělané dřážky, atp…). Jedná se o 2+kk v Praze - samozřejmě chceme prodat co nejdráž, takže potřebujeme radu, co na kupce zabere…

Dodělala bych rekonstrukci. Jen bych obklady a skříně vybrala spíš neutrální, žádná divočina. Potencionalní kupec bude mít třeba jiný vkus než Vy.

Vosma29
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 10.06.19 13:05

Tak obklady určitě to je jasný. Skříň já jako kupující bych ji radši neměla ale já si nechávám dělat na míru. Máloktera mi vyhovuje, takže by asi letěla a pro mě práce a peníze na víc. Ale já sem výjimka potvrzující pravidlo :mrgreen:
Pokud ta rekonstrukce bude mít hlavu a patu tak vám může zvednout prodejní cenu.

Váš příspěvek
Reklama