Prodejna dětského zboží v Praze

75
13.5.21 18:36

Prodejna dětského zboží v Praze

Ahoj,

prosím nemáte nějaký tip na (kamennou) prodejnu v Praze, kde mají všelijaké zboží pro miminka?
Nemyslím obchody typu Kik, Pepco apod., ale spíše něco specializovaného na děti, kde mají třeba jak hračky a oblečení tak i autosedačky, apod.

Na netu jsem našla třeba Dětský ráj ve Vysočanech, tak něco na ten působ… máte s tímto obchodem zkušenost?

Moc díky,
L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
248
13.5.21 19:13

V Praze je toho hrozne moc, ted me napada Malvik, Feedo, Detsky dum, Vanda store,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
13.5.21 19:32

V Dětském ráji jsem byla párkrát. Mají tam všechno možné, rozdělené podle značek. Většinu prodejny zabírají kočárky, ale na ty jsem nekoukala, tak nevím, jaký mají výběr.

Na stejném principu funguje i Baby Dráček v Modřanech. Velká prodejna, široký sortiment. Dá se tam vybrat.

Na Vltavské je Krteček, ale tam jsem zatím jen vyzvedávala z e-shopu, protože jinak měli zavřeno. Mám od nich ale asi nejvíc věcí, cenově mi taky přijdou výhodnější než profláklé Feedo nebo Malvík.

Jinak Malvík by měl být na Pankráci a Feedo je už jenom v Hostivicích, ale ani v jedné prodejně jsem nebyla.

Je toho víc, ale s dalšími prodejnami nemám zkušenost. Dětský dům mi podle internetových cen přišel zbytečně předražený, tak jsem ho ani nezkoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat