Prodejna Puntanela OC Letňany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mudla
Povídálka 12 příspěvků 10.09.06 08:24
Prodejna Puntanela OC Letňany

:( Ahoj,
rád bych se s Vámi podělil o čerstvý zážitek ze sobotního nákupu v obchodním centru Letňany, konkrétně v prodejně Puntanela.

Spolu s manželkou jsme se rozhodli udělat si radost a nakoupit Tygrovi a Housce oblečení a doplňky. Před odjezdem do OC jsme řešili standartní dilema zda brát s sebou kočárek nebo šoupnout kluky do autosedaček a přepravovat se po OC s nákupním vozíkem. Pragmaticky jsme vyhodnotili variantu č.2 a vyrazili.

Jaké bylo mé překvapení před vchodem do prodejny Puntanela, když jsem si přečetl, že je zde zákaz „vjezdu“ s nákupním vozíkem. I přesto varování jsme s dvojčátky vjeli do prodejny, a to jsme neměli dělat. Okamžitě po mě vystartovala prodavačka, že s nákupním vozíkem nesmím do prodejny. Náš následující rozhovor proběhl následovně:
Prodavačka: „Prosím Vás s nákupním vozíkem sem nesmíte“
Já: „Proč nemůžu? Vidíte, že mám dvojčátka a jak jinak se mám sem dostat?“
Prodavačka:„A jdete nakupovat oblečení?“
Já:„Ano, chci nakupovat“
Prodavačka:„Ale nesmí te sem s nákupním vozíkem“
Já: A proč nemůžu s nákupním vozíkem, když chci nakupovat a děti nemám jak vzít? To je snad vidět.„
Prodavačka: "Máme zákaz“ Hodně tu běhají děti a mohli by do vozíku narazit.„
Já: A jaký je rozdíl, jestli mají narazit do vozíku nebo kočárku?“
Prodavačka: " Do prodejny nesmíte s vozíkem.„
Já: "Tak víte co. Já s manželkou odcházím, chtěli jsme tu utratit svoje peníze, ale když to nejde, nevadí jdeme jinam a sem už nepřijdeme.“

Prodavačka se na mě dívá, krčí rameny a mi odcházíme. Nákup v hodnotě cca 4 200 Kč jsme udělali v Mothercare. Do Puntanely mě už nikdo nedostane, nato jsem moc zá:,–(ový, abych dával vydělávat peníze takové firmě, která si neváží zákazníků.

Ještě mě zaujal, jejich vývěsní štít, kde stojí: Puntanela, blízsko nejen dětem - jaký paradox.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.06 08:30

Ahoj,

tak jsem otvírala tuhle diskusi s tím, že nějaká maminka chce poradit, jaké to tam je, a že jí napíšu, jak je to tam děsné, ale Karel to zvládl za mě. :-)

Mám velmi podobnou zkušenost, akorát jsem v době nákupu měla vyjímečně jen jedno dítě - nechala jsem košík u vchodu a s dítětem na ruce a kabelou přes rameno jsem šla shánět hrneček Nuby. Velmi jsme obtěžovala dvě maldé prodavačky (bylo asi 15 minut do zavíračky) a pochopila jsem, že Nuby není dost značka na úrovni, nutily mi Avent a nějak nechápaly, že Avent hrneček s brčkem prostě nedělá.

Mě už tam neuviděj (stejně maj děsný ceny ;-))

Monha
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 10.09.06 09:12

Ahoj,

zřejmě je „milé a vstřícné“ chování k zákazníkům jejich základem jejich firemní kultury :-)
Moje 2 zkušenosti jsou z Puntanely v Metropoli na Zličíně.

Poprvé jsme tam chtěli koupit kočárek. V prodejně jen já, manžel a 4 prodavačky živě diskutující u pokladny. Když jsme dle mého názoru dostatečně dlouho procházeli mezi kočárky a žádná z diskutérek si nás nevšimla, zašla jsem za nimi, jestli by nám mohly podat bližší informace ke kočárkům. Chvíli se na sebe dívaly a pak jedna „moc ochotně“ se slovy: „Tak já tam teda jdu, no“, šla s námi. Chtěla jsem vidět, jak se u vybraného modelu přendává hluboká korbička a mění se za autosedačku. Dověděla jsem se, že jednoduše, ale že neví jak. Pa na mě zavolal manžel, že našel ještě jedno zajímavé vozítko, poprosila jsem prodavačku o vteřinku, že se podívám, co manžel našel. Během půl minuty jsem byla zpátky, ale prodavačka taky - zpátky u svých kolegyň diskutujících u pokladny.

Moje přesvědčení, že do téhle prodejny mě už nikdy nikdo nedostane, jsem byla nucená pro jednou změnit o pár měsíců později, když Mates někde v Metropili ztratil dudlík a ani doma na něj žádnej nečeka. V Puntanele tentokrát bylo lidí dost. Prodavačky opět 4. Dvě obsluhovaly u jedné pokladny, kde se táhla fronta cca 14 lidí. Druhá kasa byla prázdná a opodál si opět povídaly další dvě prodavačky, probíraly, co by si daly k jídlu. Manžel čekající před obchodem s Matem, po nějaké době nevydržel a volal mi, jestli fakt kupuju jen dudlík, nebo se chystám odnést domů celej obchod. Popsala jsem mu situaci a diskutující prodavačky to nemohly přeslechnout, tak se pro jistotu uklidily o pár metrů dál, aby je fronta zákazníků nerušila.

Už mě tam opravdu nikdy nikdo neuvidí.
Monika

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 10.09.06 09:13

Souhlasím, otřesnej krám !!!! Otřesný prodavačky, otrávený jak muchomůrky na pasece, šíleně předraženej sortiment a protěžování značek Chicco, Bebe jou a jiných „dostatečně kvalitních“.

Claudie a Matýsek, takéž vyhozen z krámu v sedačce

P.S. Šla jsem tam podruhý najust s kočárem a pořádně se jim ometala okolo všeho, sházela pár oblečků z ramínek a jen tak mimochodem se otřela kolem o asi tři vystavené cestovní postýlky. Je to ubohý, ale dělalo mi to dobře :-)

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 10.09.06 09:29

Ahoj,
tak já jsem v tomto obchodě chtěla zakoupit SKLENĚNOU lahvičku. Prodavačka mi dala asi desetiminutový výklad, jak je zrovna tato láhev skvělá a úžasná (bodejť by nebyla, stála majlant) a když jsem jí vyndala z krabičky, byla plastová… Prodavačka na to chvíli koukala jak zjara, ale brzy se vzpamatovala a začala vychvalovat plastové lahvičky! Slušně jsem se rozloučila a tento obchod obcházím vždy velkým obloukem.

Lila002
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 10.09.06 11:17

mažu svůj příspěvek…

wingec
Závislačka 2947 příspěvků 10.09.06 11:32
puntanela

já mám teda zkušenost s Puntanelou v Brně na Vídeňské,mají tam taky zákaz vstupu s vozíkem,ale řekli mi ,že není problém,pokud mám ve vozíku dítko.takže nechápu,proč to někde jde a někde ne.vlastně chápu, vždycky je to o lidech,že.kupovali jsme tam hrací deku s hrazdičkou,a prodavačka nám ochotně rozbalila asi 5 dek.

Shari
Závislačka 2704 příspěvků 10.09.06 11:54

A ještě jeden postřeh - kupovala jsem tam nějakou hračku asi za 500 Kč jako dárek k narozininám. Nevěděla jsem ale, jestli už ji malý oslavenec nemá a tak se ptala na možnost výměny. Prý maximálně do pěti dnů…
V dnešní době, kdy vám v každém obchodě dávají měsíc na výměnu (mnohde i na vrácení) zboží. mi to taky přijde dost divné…

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 10.09.06 21:04

Ja pro zmenu zavitala do Puntanely v Letnanech kvuli autosedacce a na muj dotaz jestli maji Maxi Cosi Rodi prodavacka odpovedela „maxi có? to jsem v zivote neslysela“, ja dodam MAXI COSI, typ Rodi a prodavacka ve veku moji matky mela pubertacky vylev typu „maxi kozy jó?“ a desnej smich.
Na muj dotaz jestli maji vubec nejake sedacky v kat. 15-36 kg tak neurcite ukazala at se tam prej mrknu, to uz jsem ale pelasila za manzelem, ktery byl na odchodu.

Blanka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 11.09.06 10:03

Ahoj holky,
já mám z Letňan podobnou zkušenost. Chtěla jsem se podívat na nějakou hračku a hlavně jí ukázat Nelince, bohužel byla zabalená v krabici, tak jsem jí začala vyndavat z krabičky (krabička nebyla nijak přelepená, takže jsem obal vůbec nepoškodila). Jen mě viděla prodavačka, že to chci otevřít, začala na mě řvát, co si to dovoluju a tak. Bleskurychle jsem se odporoučela, naštěstí jsem tam nikdy nic nekoupila.
Kamarádka si zase chtěla nechat ukázat kočárek (teď už si nevzpomínám, jestli v Letňanech nebo na Zličíně), samozřejmě to byl nepředstavitelný problém a ani si nemohla dát malou do kočárku, aby to vyzkoušela. Nechci tady dělat reklamu nějakému obchodu, ale do jiného obchodu jsme přišly 4 mamči s mrňousama a asi hodinu jsme neustále zkoušely a jezdily po prodejně s různýma kočárkama, mezitím jsme kojily, přebalovaly atd. a prodavačky byly velmi milé a velmi ochotně nám odpovídaly na naše všetečné dotazy. :-))) Je to fakt o lidech, asi jako všude. Majitelům Puntanely asi neláží na tom, aby od nich zákazníci odcházeli spokojení …

Blanka a Nelinka

dočkal
Nováček 1 příspěvek 12.09.06 11:48

Musím se ohradit.Je pravda, že v Praze jsem nikdy nenakupoval, ale už od otevření jedzdím nakupovat do Puntanely v Olomouci i v Brně, a ochotnější a vyškolenější personál se jen tak nevidí. Je to opravdu jen a jen v lidech a v Olomouci jsou opravdu profíci. Jezdím tam nakupovat i několikrát do měsíce
(z Ostravy) a dokonce se tam s manželkou těšíme, a to já nákupy moc v lásce nemám. Takže není Puntanela jako Puntanela!!!!

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 12.09.06 22:41

Dockale souhlasim, ze je to vsude prevazne o lidech.
Nicmene „prazske“ a zde konkretne letnanske prodavacky nebo spis podavacky delaji negativni reklamu cele Puntanele. Bohuzel. Takze treba ja bych po sve zkusenosti do olomoucke ani nepachla.
A ty informace z netu jak tu nekdo uvadel taky mluvi samy o sobe, neco jako prezentace firmy vedeni Puntanely zrejme nic nerika…

Ashley
Echt Kelišová 7708 příspěvků 13.09.06 10:19

V Brně jsou dvě puntanely,ale v žádné jsme konflikt neměli, až na to že prodavačky toho o zboží ví…nic moc…

LobaD
Povídálka 40 příspěvků 30.09.06 12:46
Puntanela

:roll: řeknu vám,že jsme se právě vrátila se svojí 5měs starou dcerou z OC Letňany.
Vzhledem k tomu,že se blíží vánoce,neodolala jsme a zabrousila do Puntanely.Já hloupá se nepoučila nákupem na Zličíně nterý dopadl katastrofálně,neboť mně tam prodavačka zcupovala jak malé dítě za to,že jsem novou kartu neměla podepsanou-bránila mi v tom zlomená ruka..no zkrátka zašla jsme do Puntanely vybrala hračky za 2000,–a šla ke kase.Tam mně čekalo zamrečené cosi co nevydalo ani hlásku.Na dotaz zda berou karty Maestro to zabučelo a já ani nerozumněla co..Zaplatila jsem a všechny ty hračky mi byly nacpány do jedné ubohé mikrotenové taštičky.Sice mně to překvapilo,ale nekomentovala jsem to.Spěchala jsem ven, abych mohla dceři dát léky a pak rychle mazat domů/lék se bere 30 min před jídlem a musí se dodržovat přesné časy-prostě nic příjemného/.No a při odchodu se spustil alarm..Obrátila jsme se,že se vrátím a mezitím už za mnou mazalo další zamračené cosi..Podala jsem jí tašku a ona začala vše vyndavat a lítat sem a tam a zjištovat která hračka není odkodovaná..trvalo to docela dlouho,ale stále jsem to nekomnetovala

LobaD
Povídálka 40 příspěvků 30.09.06 12:56

až když prodavačka začala tu nejspodnější a největší hračku rvát zpátky do tašky stylem že vyházela vše ostatní a pěkně to tam začala tlačit tak jsem se zeptala zda by mi mohly dát ještě jednu tašku,že docela spěchám a to cosi od kasy na mně vyjelo,že se tam všechno v pohodě vejde.Opáčila jsem že jsme peněz nechala dost na to aby mi darovaly ještě jednu tašku-no a paní od kasy na mě začala hulákat,že co si myslím,že jí nezajímá,že jsem nervozní,že mi bulí děcko,na to jsem jí řekla,že malá nepláče jak sama vidí a že se mi nelíbí jak je hubatá.Byla jako trhovkyně.Hulákala na celý obchod.Ujely mi nervy a snižila jsem se ke stejnému jednání.řekla jsem jí,že udělala chybu a pak na mně ještě řve.Ona opáčila,že to že mi dala jen jednu tašku není chyba.Tak jsem jí upozornila,že kod nevyndala ona a tím pádem to celé vzniklo.Zdrželo mně právě to.Zařvala na mně že já asi v práci chyby nedělám,to jsme jí odpověděla ža určitě ano,nicméně se pokaždé alespoň slušně omluvím.Vylezla jsem ven ,celá se rozklepala,dala dítěti léky a se slzama v očích jela domů a bych stihla načas dát oběd malé.Ta paní měla jediné štěstí,že jsem opravdu byla v časové tísni,jinak bych jí tam ten nákup skutečně hodila na hlavu.
Jsem prodavačka i když už nějaký čas tuto profesi nedělám,ale řeknu vám,že tyhle „rádobyprodavačky“ to je ostuda a nehoráznost neuvěřitelná.
Požádala jsem přítele,aby až budu chtít jít do Puntanely nakupovat,aby mi radši naplácal.
Puntanela už nikdy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama