Reklama

Prodejna s kancelářskym nábytkem České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 23.11.17 14:44
Prodejna s kancelářskym nábytkem České Budějovice

Je tu někdo kdo by mi poradil kde je v Českých Budějovicích prodejna s kancelářským nábytkem? Konkrétně mi jde o židle. Děkuji

Reklama

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 23.11.17 16:41

Zkus zaguglit :)

E-liska33
Povídálka 11 příspěvků 23.11.17 16:50

Ahoj, kdysi jsme kupovali židli na Husovce. Myslím, že tam prodejna ještě stále je.

E-liska33
Povídálka 11 příspěvků 23.11.17 16:53

https://www.imego.cz

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 23.11.17 18:08

@E-liska33 Děkuju

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 23.11.17 18:09
@Lucmína píše:
Zkus zaguglit :)

Jsem právě nic moc nenašla. Až na jednu prodejnu. Doufala jsem, že je tam toho víc.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 24.11.17 05:45

@mína77 zkus kouknout do nabytku IDEA. Je to naproti mobelixu. Tam jsme kdysi zidle kupovali a meli tam i kancelarsky nabytek.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >