Prodejna s kancelářskym nábytkem České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mína77
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 23.11.17 14:44
Prodejna s kancelářskym nábytkem České Budějovice

Je tu někdo kdo by mi poradil kde je v Českých Budějovicích prodejna s kancelářským nábytkem? Konkrétně mi jde o židle. Děkuji

Reakce:
Lucmína
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 23.11.17 16:41

Zkus zaguglit :)

E-liska33
Povídálka 11 příspěvků 23.11.17 16:50

Ahoj, kdysi jsme kupovali židli na Husovce. Myslím, že tam prodejna ještě stále je.

E-liska33
Povídálka 11 příspěvků 23.11.17 16:53
mína77
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 23.11.17 18:08

@E-liska33 Děkuju

mína77
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 23.11.17 18:09
@Lucmína píše:
Zkus zaguglit :)

Jsem právě nic moc nenašla. Až na jednu prodejnu. Doufala jsem, že je tam toho víc.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 24.11.17 05:45

@mína77 zkus kouknout do nabytku IDEA. Je to naproti mobelixu. Tam jsme kdysi zidle kupovali a meli tam i kancelarsky nabytek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >