Prodejna s kancelářskym nábytkem České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 23.11.17 14:44
Prodejna s kancelářskym nábytkem České Budějovice

Je tu někdo kdo by mi poradil kde je v Českých Budějovicích prodejna s kancelářským nábytkem? Konkrétně mi jde o židle. Děkuji

Reklama

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 23.11.17 16:41

Zkus zaguglit :)

E-liska33
Povídálka 11 příspěvků 23.11.17 16:50

Ahoj, kdysi jsme kupovali židli na Husovce. Myslím, že tam prodejna ještě stále je.

E-liska33
Povídálka 11 příspěvků 23.11.17 16:53

https://www.imego.cz

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 23.11.17 18:08

@E-liska33 Děkuju

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 23.11.17 18:09
@Lucmína píše:
Zkus zaguglit :)

Jsem právě nic moc nenašla. Až na jednu prodejnu. Doufala jsem, že je tam toho víc.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 24.11.17 05:45

@mína77 zkus kouknout do nabytku IDEA. Je to naproti mobelixu. Tam jsme kdysi zidle kupovali a meli tam i kancelarsky nabytek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama