Reklama

Prodejna spodního prádla České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 16.01.17 17:33
Prodejna spodního prádla České Budějovice

Poradil by mi tu někdo jestli by se v Budějcích nebo okolí našla nějaká prodejna se spodním prádlem, konkrétně mi jde o podprsenky, kde tomu ale opravdu rozumí? Aby mi pomohli vybrat správnou velikost, která opravdu sedí tak jak má.

Reklama

Reakce:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 16.01.17 17:59

Chodim na prodejnu Triola v Hroznove ul, podprsenku jsme vybrali perfektně, jinam uz nechodím :)

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 16.01.17 18:14

Ano, taky doporučuju Triolu. Mají podprsenky i jiných značek a velikost poradí dobře.

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 16.01.17 18:22

Tam jsem si myslím kupovala, a ano poradila mi tam, ale zřejmě špatně. Podprsenky vůbec nosit nemůžu, protože mi neustále vylézá nahoru.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 16.01.17 18:46

@mína77 A koho si tam mela? Me obsluhovala takova mila blondýna, a opravdu si nemuzu stěžovat.. Jinak o jinym obchodu nevim, kde by poradily, asi v Prioru by mohli mit personal, tam je taky triola myslim

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 16.01.17 18:46

@mína77 Na Hroznové prodávají Triolu dva obchody.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 16.01.17 18:48

@jessikka To ani nevim, ja chodim do moda Nikola :)

mína77
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 16.01.17 19:22

Já byla jak tam je jeden nebo dva schůdky, byla tam taková černovláska, mladá, příjemná, já řekla co chci ona mi to prodala, akorát mi řekla, že by to chtělo asi ještě menší, ale v závěru jsem teď zjistila, že prostě je to stejně špatně.

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 16.01.17 20:24

@mína77 Kolik je tam schůdů nevím, ale obsluhovala mě tam starší paní, říkala, že má malého vnoučka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama