Prodělal jste někdo žloutenku A

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 13:48
Prodelal jste nekdo zloutenku A

Dobre odpoledne vsem maminkam, prodelaly jste nebo znate nekoho kdo prodelal zloutenku A v dospelosti? Vcera jsem byla na ultrazvuku bricha protoze me poboliva prave podzebri a nekolikrat do tydne mam zlutou stolici. Ted jsem i unavena a nemam moc chut k jidlu. Doktorka na ultrazvuku rikala ze jatra a td jsou v poradku a ze si mam zajit na odbery krve, jestli mi nezacina cukrovka nebo jestli nemam zloutenku. Proti zloutence B jsem ockovana a test na zloutenku C mi delali v tehotenstvi. Docela se bojim jestli nemam zloutenku A. Vsechny me priznaky by tomu nasvědčovaly. Dnes mam dost syte zlutou moc. V priznacich ktere pisou na internetu se uvadi tmava moc, co to znamena? Hneda nebo syte zluta jako mam ja? Diky za rady a zkusenosti. :( Anonym jiste pochopite.

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 13:59

Úplně blbě žlučník ti vyšetřovali?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 14:00

@ka2ka - co je uplne blbe? Ano, pry ho mam vystavni, ani kameny, ani pisek.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 14:03

Také jsem se na to chtěla zeptat, protože stejné příznaky jsem měla v těhotenství (prý hormonálními změnami) při žlučníku - drobné kamínky.
Epidemie žloutenky A se vyskytovala v poslední době v Brně.

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 14:04

Že se blbě zeptám tak jsem to myslela, ani třeba zánět? jinak neporadím mě právě bolelo v pravo pod žebry a měla jsem žlutou stolici a byl to zánět žlučníku

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32481 příspěvků 10.02.17 14:04
@Anonymní píše:
@ka2ka - co je uplne blbe? Ano, pry ho mam vystavni, ani kameny, ani pisek.

to já taky nemám a přes to mě zlobí a mám stejné příznaky. Prostě funkční porucha.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 14:18

Z Brna nejsem a mam ho dost daleko.
@ka2ka - nevim no, rikala ze zlicnik a jatra jsou uplne v poradku. Nevim jestli by zanet byl videt na ultrazvuku. Na nabery jdu v pondeli. Nesnasim cekani, jsem z toho nervozni.
@Tom-Jerry - sestra ma se zlucnikem taky problemy, na ultrazvuku ani v krvi ji nikdy nic nenasli a pritom ma kolikrat velke bolesti v pravo pod zebry. Prujmy, nestravi nic tucneho, nebo treba ledovy salat. Ma s tim uz nekolik let velke problemy a nikde nic. :nevim:

Je pravda, ze posledni pul rok jim dost nezdrave a tucna jidla. Tu zlutou stolici taky nemam kazdy den, nekdy ji mam uplne normalni. Doktor rikal ze to muze byt jen dietni chyba. Asi se o sebe moc bojim. :oops:

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 14:25

Zánět mi prokázali až na rentgenu

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32481 příspěvků 10.02.17 14:28
@Anonymní píše:
Z Brna nejsem a mam ho dost daleko.
@ka2ka - nevim no, rikala ze zlicnik a jatra jsou uplne v poradku. Nevim jestli by zanet byl videt na ultrazvuku. Na nabery jdu v pondeli. Nesnasim cekani, jsem z toho nervozni.
@Tom-Jerry - sestra ma se zlucnikem taky problemy, na ultrazvuku ani v krvi ji nikdy nic nenasli a pritom ma kolikrat velke bolesti v pravo pod zebry. Prujmy, nestravi nic tucneho, nebo treba ledovy salat. Ma s tim uz nekolik let velke problemy a nikde nic. :nevim:Je pravda, ze posledni pul rok jim dost nezdrave a tucna jidla. Tu zlutou stolici taky nemam kazdy den, nekdy ji mam uplne normalni. Doktor rikal ze to muze byt jen dietni chyba. Asi se o sebe moc bojim. :oops:

mě třeba cibule a česnek nic nedělá, ale jídlo o kterém bych to nikdy neřekla mi udělá problém, ale ne pokaždé jen někdy. Prostě někdy mi to jak se říká nesedne a mám bolesti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 14:48

Tak ja budu doufam ze to zloutenka neni. Zajímalo me, jestli tady neni nekdo kdo ji prodelal. Diky

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32481 příspěvků 10.02.17 14:50
@Anonymní píše:
Tak ja budu doufam ze to zloutenka neni. Zajímalo me, jestli tady neni nekdo kdo ji prodelal. Diky

myslím, že to žloutenka není a žlučník umí udělat pěknou paseku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >