Prodělal někdo z vás koronavirus?

107
24.7.20 23:09

Prodělal někdo z vás koronavirus?

Ahoj vsem, zajimalo by me kdyz zase pribyvaji ti nakazení zda nekdo z vas nemoc prodelal a jakym zpusobem? Nikde jsem na netu nenasla, ze by se nekdo podelil o prubeh atd. Dekuju za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.7.20 23:16

@Sophia.888 měla ho sestřenice a její rodina. Deti, manžel a jeho rodiče. Děti o tom nevěděli vůbec, žádné priznaky, sestrenice 2dny lehčí bolest hlavy, jinak nic. Manžel párkrát kychnul. Jeho rodiče, vek nad 77 to měli z té rodiny nejhorší, teploty kolem 38, kašel, únava. Ale zvládli to doma s léky, bez nemocnice.
Covid to byl, testy měli pozitivní vsichni.
Anonym jinak smazat, prosím

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.20 23:24

@Sophia.888 má to můj šéf, už 70 dní je pozitivní. 2* byl uveden do umělého spánku. Hrozně zhubnul a nemá čich a chuť. Pak to měl trenér našeho dítěte, ten byl taky v umělém spánku, a po vyléčení je z něj troska - je ochrnutý na půlku těla. Je mu 45.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.20 23:55

Kolegyně, měla bolest kloubů a tři dny teploty. Její manžel bezpriznakovy. A kolegyně od mamky, ona i manžel bezpriznakovi, děti to vůbec nedostaly.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.20 23:56

Ještě dodám, kolegyně a manžel 60+, mamcina kolegyně 35,jeji manžel nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.20 00:24

Manželův kolega, kolem 30 let, únava a teploty, normálně u toho pracuje z domu. Pak jsem na fb sledovala ty 2 mladé holky, co byly zpočátku ve všech médiích, natočily video i na konci té nemoci, že je hrozně bolela hlava a oči, byly unavené, jedna byla pár dní na kapačkách. A nějaký majitel cestovky, že několik dní jen spal a pak už dobré. :nevim: Divím se, že se někdo diví těm příznakům, jako ztráta chuti a čichu, únava, to mám při každé rýmě, vy ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.20 01:20

Známá (30) téměř žádné příznaky, zvládla to bez problémů, děti nenakazila. Známy (50+) vysoké horečky, ale bez hospitalizace, rodinu nenakazil. Známý (50+) komplikace s dýcháním a hospitalizace, nyní zdráv a bez problémů. Co slýchávám od ostatních něčích známých, většina bez větších problémů, buď jen jako nachlazení nebo téměř bez příznaků. Anonym, citlivé údaje

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.20 06:17

Kolegyně 40-absolutně bez příznaků, druhá 50,prodělala jako běžnou virózu. Teploty, kašel a ztížené dýchání. Dva naší klienti, oba 80+,jeden trvale ležící, druhý se pohybuje na vozíku, byl těsně po těžkém zápalu plic. Oba přežili, měli jen horečky. Teď jsme dostali nového klienta, mentálně postižený, žil u rodičů v domě, schopen sebeobsluhy. Po prodělání Covidu je z něj ležák, otec na něj zemřel a maminka leží v kómatu v nemocnici. Sama z Covidu strach nemám, ale děsí mě ta jeho zrádnost. Anonym, Info z práce

• Nahlásit
  • Citovat
652
25.7.20 07:00

60% ani neví že mělo koronavirus. Je to zbytečně moc nafoukle. Na chřipku ročně umře přes 2000 lidí a žádný drama z toho nedelaj.
Chlap dela ve zdravotnictví a měl tam lidí s koronavirem ale ty co tam měl byli 50+, jeden měl už předtím něco s plícemi, druhý byl cukrovkar, bézní a ještě měl něčím oslabení imunitu a 3 byl silný kuřák s rakovinou plic. Ciste zdravý člověk to ani nepozná, že něco takového měl. Sám chlap řekl, že ty lidi co tam měl vy umřeli do roka, ale že díky koronaviru umřeli o x měsíců dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077
25.7.20 07:20

Dve kolegyne, jedna jako chripku, druha 39 let komplikace, lezela nejdriv u nas v nemocnici, pak v Praze, uz je zpet v praci a vypada ze je snad v poradku, podrobnosti nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2779
25.7.20 08:40
@Anonymní píše:
@Sophia.888 má to můj šéf, už 70 dní je pozitivní. 2* byl uveden do umělého spánku. Hrozně zhubnul a nemá čich a chuť. Pak to měl trenér našeho dítěte, ten byl taky v umělém spánku, a po vyléčení je z něj troska - je ochrnutý na půlku těla. Je mu 45.

Tak to je mazec 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.20 14:04

Sousedka 60 let, tezsi chripka, dva dny v nemocnici, doleceni doma. Po 14ti dnech zdrava a v pohode bez nasledku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.8.20 20:09

Můj přítel. Naštěstí žijeme odděleně, protože mám ve společné domácnosti nemocnou babičku. Letos mu bude 40, normálně zdravý chlap, jako vedlejšák je trenér, takže bývá pod lékařským dohledem a v dobré kondici. Teď stále pozitivní nějaký tuším 51. den, měl ze začátku asi 5 dní horečky, pak se přidalo zhoršené dýchání a takový nutkavý suchý kašel, 3 dny byl na plicním ventilátoru (to bylo cca 16. den), do toho bolesti hlavy a svalstva a celková únava. „Sranda“ byla i s tím, aby se vůbec dostal na testy - lékař napřed, že jde jen o chřipku, ať si vezme volně dostupné léky, pak můj teda po 2 dnech zalhal, že přišel do kontaktu s nakaženým. Další problém jak se tam vůbec dostat - řídit si netroufl, že mu bylo zle, mhd pro jistotu vyloučil a podařilo se nám sehnat známého s oddělenou kabinou řidiče, který ho odvezl.

• Nahlásit
  • Citovat
31989
4.8.20 20:23

Ztráta čichu je pro Covid typická. Holky, za jak dlouho vlastně pominuly obtíže. Jinak tedy nějakým semaforům tady doma vůbec nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31989
4.8.20 20:24
@Anonymní píše:
Sousedka 60 let, tezsi chripka, dva dny v nemocnici, doleceni doma. Po 14ti dnech zdrava a v pohode bez nasledku.

fakt jen 14 dní? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama