Prodelal v tehotenstvi nekdo covid bez ockovani

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.5.22 10:40

Prodelal v tehotenstvi nekdo covid bez ockovani

Dobry den, prosim, je tu nekdo, kdo prodelal covid (omikron) v tehotenstvi a jeste bez ockovani? Smim se zeptat v jakem mesici a jaky byl prubeh? Za Vase zkusenosti predem mnohokrat dekuji.
(Prosim bez urazek a napadani :* :srdce: )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
26.5.22 10:56

Měla jsem deltu v 37 týdnu. Očkovana nejsem a nebudu.
Průběh lehčí jako chřipka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25203
26.5.22 11:14

První trimestr, očkovaná nejsem a nikdy nebudu. Tyden rýma, jeden den teplota. Teď jsem 26 tt a vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
26.5.22 11:18

První trimestr… Teplota 38 bolest v krku… Nic hrozneho do tydne jako rybka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
26.5.22 11:21

Měla jsem kolem 27tt první den a noc zimnice a teplota a pak už jen lehká chřipka po týdnu jsem šla normálně do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19533
26.5.22 11:40

Delta, na konci prvního trimestru. Bez očkování, to nepodstoupim. Nevěděla jsem o tom. Vůbec. Na test jsem šla, protoze byl manžel pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8445
26.5.22 11:42

Prodělala jsem neočkovaná v 5.tt. Nevím, jakou variantu, ale po několika dnech horeček jsem další dva týdny kašlala, ještě dlouho byla unavená, zhoršená fyzička, snad měsíc nebo dva se mi objevovaly bolesti hlavy. Po 3 měsících se cítím fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.22 11:42

Ahoj, ja prodelala (asi) omikron cca 18tt. Silena ryma, ktera nesla vysmrkat, dva dny horecky, bolest hlavy, schvacenost. Zustala jsem tyden jen v posteli, abych malemu neuskodila a na dalsi kontrole me doktorka poslala na krevni testy jater a ledvin, zda jsou po covidu v poradku. Nevolala, tak predpokladam, ze jsou, ted jsem 23+2, to uz by se ozvala :). Mesic pred otehotnenim jsem prodelala deltu a ta byla teda horsi. Ockovana nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
26.5.22 12:10

Na konci prvniho trimestru. Bez teplot, jen par dni vetsi unava. Kdybych nevedela, ze jsem byla v kontaktu s pozitivni osobou, ani by me to nenapadlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
26.5.22 12:14

Byla jsem v úplném začátku, zrovna v podstatě docházelo k oplodnění, skončil mi omikron a vyšel pozitivní test. Konzultovala jsem to s lékařkou a prý by to nemělo mít na vývoj vliv protože není vytvořená žádná placenta, zárodek si žije vlastním životem. Na genetice mi řekli totéž. Problém jsou spíš vysoké horečky, které člověk adekvátně nesnižuje. Jinak vývojové vady čistě kvůli covidu se v dosud publikovaných studiích neprokázaly.
Měla jsem jinak horečky přes 39 asi 4 dny. Velká úvana, bolesti svalů, prostě jako chřipka. Pak mi bylo už fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1452
27.5.22 07:09

Já ve druhem trimestru, jeden den teplota, potom uz jen mírné nachlazení, dlouho jsem kašlala, ale taky mírně. Nejvíc mě trápila velká únava, ale i ta odezněla po 14 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.22 08:01

Já prodělala Covid ve druhem trimestru neockovana, průběh jako klasické nachlazení bez teplot. Jen rýmu jsem měla delší než obvykle, ale možná kvůli tomu, ze jsem neužívala jako těhotná žádné léky ani kapky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 14:50

Moc diky za vase zkusenosti. Docela jste me uklidnily. Tak doufam, ze kdyby neco, tak to ani u me nebude u me zadnej horor. :srdce: dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit
25
27.5.22 19:34

Já prodělala omikron na začátku prvního trimestru měla jsem šílenou rýmu že jsem nemohla vůbec dýchat a tak i navzdory tomu že by se v těhotenství neměl jsem si na noc párkrát stříkla dětský olynth aby jsem se vyspala jinak jsem byla šíleně unavená, teplotu jsem neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
28.5.22 21:16
@Anonymní píše:
Dobry den, prosim, je tu nekdo, kdo prodelal covid (omikron) v tehotenstvi a jeste bez ockovani? Smim se zeptat v jakem mesici a jaky byl prubeh? Za Vase zkusenosti predem mnohokrat dekuji.
(Prosim bez urazek a napadani :* :srdce: )

Ahoj, já měla covid (dle PCR) v třetím trimestru - pouze rýma, takže skoro bezpříznakova. Bez testu PCR bych ani nevěděla, že mám covid. Nejsem očkovaná, takže mi aspoň „zezelenala“ Tečka. haha.. v těhotenství jsem se nenechala očkovat na c19 a teď už na to prdím… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat