Prodietix dieta - váha se nehne

3
3.2.21 16:18

Prodietix dieta - vaha se nehne

Zdravim vsechny 😊 je tu nekdo kdo drzi nebo nekdy drzel dietu Prodietix?
Ja ji drzim 5.dnem 1.faze. Pise se, ze v prvni fazi se nejvic hubne. Jenze ja zatim nezhubla nic (mozna je jeste brzo), ale naopak mam 1kg nahore 😠
Dodrzuju jak pauzy mezi jidly, pitny rezim i zeleninu kolem 400-500g denne. Tak ja fakt nevim kde je problem.. Mate s tim nekdo z vas zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
230
4.2.21 18:52

Nemas mesicky? To je vykyv vahy i o 2kg. 5 dni je mozna brzy ale par deka by tam nelo byt… ja s tim hubla, jen, 4kg mesicne oproti ostatnim nic moc ale lepsi neco nez nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
10.2.21 19:02

@Luc-1 praveze nemam. V sobotu zacinam 2.fazi a dole mam necele 2kg. Coz mi teda prijde dost malo na to, ze v prvni fazi se ma nejvic zhubnout. Zacina mi to pripadat jako naprosto zbytecne vyhozenych 6000,– 😀 🤦🏽‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
10.2.21 19:56

@Míiina asi ti tento typ diety vylozene nesedi. U me je zase jedine co mi zabira ale varim si tedy svoje jidlo ale princip stejny. Nikdy na me diety a omezeni a zivotni styl nefungovaly prosla jsem 5 vyzivovych poradcu a tohle je jediny po cem hubnu.

A mas vubec co hubnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.2.21 05:30

@Luc-1 no asi to tak bude :( mam co hubnout. 172cm a 74kg… bricho, pas to mam strasne zavaleny takze by to potrebovalo dolu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat