Prodloužené řasy - ano či ne?

Anonymní
11.5.20 22:17

Prodloužené řasy ano či ne

Ahoj holky, nikdy jsem neměla prodloužené rasy, nevím, zda do toho jít nebo he? Poradí někdo, kdo má zkušenosti, bojím se, aby se moje rasy nezničily. Linky si pak malovat můžu,?Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23349
11.5.20 22:23

Ne, budeš za pár let pelichat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
11.5.20 22:24

Ano znici se ti, proridnou, kdyz ti vypadaji.Alw samozrejme dorostou. Linky si delat muzes, vlastne normalne se muzes licit.Ja jsem s nema spokojena jednou rocne na delsi motodovcu, ale nechavam si delat kvalitnejsi. Prijde mi na zenskych hrozny, fakt odpudivy, kdyz si daji takovy ty smetaky umely a na to jeste tunu rasenky a nedej boze kaminky k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4487
11.5.20 22:26

Jo linky si malovat můžeš. Řasy už bych si neprodlužovala. Každou chvíli je třeba to doplnit, jinak to vypadá vypelichaně. Po sundání budeš nešťastná. Teď používám sérum na řasy a to je mnohem lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11068
11.5.20 22:34

Já to zkusila jednou. Po pár dnech mi vypelichalo oko na té straně, kde nejčastěji spím. Za mě vyhozené peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
11.5.20 22:37

Nosila jsem x let, ale zadne experimenty, k jedne kocce po celou dobu.
V dobe koronavirove mi komplet vypadaly, sve rasy mam kvalitni, huste, jen trosku kratsi, nez drive, ale je videt, jak kazdym tydnem dorustaji.
Zase si je necham dat, ale nenosim smetaky v nadpozemske delce. Sve me nebavilo odlicovat kazdy den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24327
11.5.20 22:43

Malovat se muzes, ale musis pak chodit pravidelně co 3 tydny max na doplnění, jinak to bude vypelichane a příšerné na pohled. Taky vol nějaké přirozené at nevypadas jak se smetakem na očích. Taky na to muzes mit alergii, segre z toho po nejake dobe strašně palily oči, ale to asi nezjistis, dokud to nezkusis. Tvoje rasy s tim vypadaji a proridnou, ale casem pak zase dorostou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
11.5.20 23:04

Ja chodila na prirozene, nechala jsem si dat kratsi 2D a super, byla jsem spokojena, samozrejme pak ti tvoje rasy vypadaji, ale rekla bych, ze me se do mesice obnovily…za me na leto super ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13674
12.5.20 00:09

Kup si ricinovy olej, každý večer si kartáčkem nanasej olej na rasy a uvidíš jak Ti porostou, pokud je máš světle kosmeticka Ti je může nabarvit nebo i natočit a máš klid.
Mě prodloužené řasy přijdou hrozne.
Podle mě mají smysl jen v případě že své má zenska opravdu špatne, ftemer žadne.
Moje mamka má své řasy strašně krátké, takže chodí na prodloužení ale ve finále je máme stejné kdyz si já ty své nalicim řasenkou, nechává si dělat opravdu malé, jen aby nějaké řasy měla.
Kamarádka taky chodí, kostata nenosí ale už je to vidět a znát a hezké to není ještě když už potřebuje doplnit vypadá to dost blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
12.5.20 05:39

Nechala jsem si jednou a uz nikdy více. Moje krásné řasy mi proridly, vypadaly a trvalo rok, než se dostaly do původního stavu. Bylo mi to i nepohodlné, stipaly mě oči, když jsem se sprchovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 06:25

@berusa.m děkuji,jaké serum

• Citovat
  • Nahlásit
4487
12.5.20 13:59
@Anonymní píše:
@berusa.m děkuji,jaké serum

Používám hairplus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
17.5.20 21:15

Ahojky holky prosim vas o radu.. Mate tu nekdy zkusenosti s lepidlem na rasy znacky Ardell? Moc dekuji za odpovedi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
21.5.20 11:24

Já je měla 3 roky a letos v únoru jsem je sundala. Měla jsem pak své řasy kraťoučké a zničené, ale koupila jsem si olejíček a krásně mi dorostly.
Nicméně umělé řasy už jsou podle mě úplné pasé… Vypadá to tak nepřirozeně. Úplně se mi to přestalo líbit. Ale pokud po nich toužíš, jdi do toho… Řasy sice po sundání budeš mít třeba 3 měsíce krátké, ale dorostou a vrátí se časem k normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat