Prodloužené řasy - zanechají následky na těch přírodních?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mama67
Kecalka 204 příspěvků 28.02.17 09:43
Prodloužené řasy - zanechají následky na tech přírodních

Ahoj holky, vy co chodíte na řasy, jak ste s tím spokojené? Neničí to ty přírodní? Mám strach když je pak sundám, že budu vypadat jak oskubany kuře…

Reakce:

markyj
Závislačka 4066 příspěvků 28.02.17 09:49

@mama67 já jsem pak řasy nechala odpadat postupně, nenechávala jsem si je sundat a úplně OK. Když už jsem je měla hodné opadané tak jsem začala používat normálně řasenku a do měsíce byly řasy zase jako před aplikací.

Ju a ještě dodávám, že jsem na ně chodila cca rok…

Maden
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 28.02.17 09:54

Mam rasy 5 let a spokojenost. Jak Oskubany kuře vypadat budeš, protože budeš zvykla, ze s umělým a rasama vypadas jinak. Opticky klam. Rasam se nic nestane.

mama67
Kecalka 204 příspěvků 28.02.17 10:02

A nevadí že spím na břiše? Ne že bych měla celý obličej v polštáři, to zas ne..Ale přece ráno otlacenou tlamu mám :D

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 10:03

@mama67 Měla jsem umělé řasy pár měsíců, nechala jsem postupně opadat a jako oškubané kuře jsem byla - nebyl to optický klam. Trvalo dalších pár měsíců, než zregenerovaly (a stejně mám pocit, že už nejsou, co bývaly)

Maden
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 28.02.17 11:10

@Icestar to je asi teda kus od kusu.

Maden
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 28.02.17 11:12

@mama67 zkus to jednou a kdyžtak si je necháš sundat. Za 14 dni ti ty tvoje vlastní nevypadají :)

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 11:30

@Icestar jelikoz se rasy meni co 21 dni, tak to zrejme nebyla chyba tech umělých. @mama67 rasy se lepi na dospele rasy, ktere postupne vypadaji na,,baby´´rasy se nedavaji, takze budes mit stale svoje nove. Spankem na brise je muzes odtrhat, ale pokud jsou dobre udelane, tak se to nedeje. Hodne vadi mastné.

Aisha11
Stálice 70 příspěvků 28.02.17 11:39

Chodila jsem na řasy tři roky, kvalitní řasa na řasu doplnění stálo 550 Kč a za první aplikaci sem šla za 3000 Kč, nejednalo se o žádné šmejdy. Používala jsem i vodičku na růst řasů, nepatlala umělé řasy řasenkou a česala jsem je,, hřebínkem,, na řasy. Moje řasařka mi říkala, jak se řasy doplnují jak nejde poznat zničení atd.. nicméně po sundání jsem místo svých řas měla kartáče :D dorostlo mi to asi až za půl roku, už bych si to nikdy nedala.. Je to stejný jak s umělýma nehtama nebo prodlouženýma vlasama, nikdy po sundání nebudou vypadat lépe protože jsou zatížené. @mama67

Icestar
Závislačka 4218 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 11:48

@xjuklickova No právě. Skoro měsíc než vypadne a jak dlouho dorůstá ta nová? Je to hezká řádka týdnů, než dorostou všechny na původní délku, hustotu a kvalitu. Řasy jsem měla vždycky relativně pěkné, mám je i teď, pouze v tom meziobdobí, kdy jsem měla (resp. neměla :) ) umělé, vypadaly hrozně.

@Aisha11 Taktak, aplikace čehokoliv chemického má větší či menší dopad.

alisekR
Kelišová 5172 příspěvků 28.02.17 12:00
@Aisha11 píše:
Chodila jsem na řasy tři roky, kvalitní řasa na řasu doplnění stálo 550 Kč a za první aplikaci sem šla za 3000 Kč, nejednalo se o žádné šmejdy. Používala jsem i vodičku na růst řasů, nepatlala umělé řasy řasenkou a česala jsem je,, hřebínkem,, na řasy. Moje řasařka mi říkala, jak se řasy doplnují jak nejde poznat zničení atd.. nicméně po sundání jsem místo svých řas měla kartáče :D dorostlo mi to asi až za půl roku, už bych si to nikdy nedala.. Je to stejný jak s umělýma nehtama nebo prodlouženýma vlasama, nikdy po sundání nebudou vypadat lépe protože jsou zatížené. @mama67

S tím souhlasím, měla jsem je, pak mi začalo bolet oko, pořád jsem měla pocit, že mě píchá nějaká řasa do oka jako zespoda. Oční mi poručila řasy sundat, po sundání mi původní řasy mimochodem rostly strašně dolů, právě jako do oka. Naštěstí se mi je povedlo zregenerovat docela dobře. Ale umělé už si nedám, asi mi prostě nedělají dobře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >