Prodloužené vlasy keratinem - rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bezinkaa
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 15.01.17 15:13
prodloužené vlasy keratinem-rady

Ahoj, :)
Prosím děvčata kdo má prodloužené vlásky keratinem poradíte jak se o ně staráte? Čím mejete a taky hlavne jestli chodite s nima plavat do bazenu a potapíte hlavu.??? Dekuju. :mavam:

Reakce:

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 15.01.17 16:32

Starám se o ně uplně normálně…Používám tedy kosmetiku bez silikonu, ale jinak vše při starém :lol:…Do bazénu chodím normálně…Taky jsem se ze začátku všeho bála :mrgreen:…zbytečně :palec:

Bezinkaa
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 15.01.17 20:23

@kamikaa prosím můžu se zeptat jak máte vlásky dlouhý? Já cca 40 cm a teda to rozčesávání po koupání je mazec. Jak je máte dlouho? A v bazenu teda v pohodě.? Já je
mám 3 dny, tak jsem taková že se všeho bojím. Dekujuuuuu :pankac:

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 18.01.17 12:27

Tak pod lopatky…hlavne je neces mokre, musi volne uschnout, nebo je budes mit zs chvilku ns vyhozeni…ano, bazen je uplne v pohode…proste vse jakoby to byly tve vlasy :palec:

Lucik931
Nováček 2 příspěvky 11.04.18 23:42

Ja je mam do pasu a s cesanim nemam sebemensi problem, ale v bazenu jsem teda s nimi jeste nebyla ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >