Prodloužení řas - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nicetan
Stálice 68 příspěvků 07.05.18 17:38
Prodloužení řas - Praha

Ahoj holky,

nemáte tip na někoho, kdo by mě ve středu vzal na prodloužení řas? Vybouchl mi domluvený termín :(
Klidně někdo osvědčený, kdo to dělá doma atd.

Díky! :andel:

Reklama

Reakce:

NatalieSofie
Kecalka 120 příspěvků 07.05.18 18:11

Ahojky, tak na rychlo te vezmou tak maximalne vietnamci a nebo kdo to neumi :think:

nicetan
Stálice 68 příspěvků 07.05.18 18:16

Vietnamce neee. Já jsem obšas využívala jakejsi ten server, kde byly last minute z různých salonů, ale myslím, že už nefunguje :(

NatalieSofie
Kecalka 120 příspěvků 07.05.18 18:25

To uz asi nefunguje…,tak uvidis, treba se jeste nekdo ozve.Ja rasy delam, ale mam uplne plno…nejdriv bych mohla v patek

iH_NA
Povídálka 11 příspěvků 07.05.18 20:42

Zkus Ilonu Halířovou z Time4beauty, najdes ji na FB, já jsem byla spokojená :)

nicetan
Stálice 68 příspěvků 07.05.18 21:43
@iH_NA píše:
Zkus Ilonu Halířovou z Time4beauty, najdes ji na FB, já jsem byla spokojená :)

Zkoušela jsem psát na její FB stránku, tak uvidíme :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama