Prodloužení rehabilitace

3.2.20 09:02

Prodloužení rehabilitace

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo v z vás zkušenosti s prodloužením rehabilitace. Mám 10× rehabilitaci s tím, že tento týden jdu na poslední a potom kontrolu u doktora. Může doktor po zhodnocení prodloužit rehabilitaci? :nevim: já osobně bych si ještě 5× přidala, ale samozřejmě to rozhodně doktor na rehabilitacích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

mag
11238
3.2.20 09:05

Muze. Zlomenou operovanou ruku v kloubu jsme rehabilitovali 4× tydne pul roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20527
3.2.20 09:06

No jasne, ale rozhoduje lekar i Tvuj zdr.stav,popr. kolik uz jsi tech procedur „vypiplala“,ale kdyz to neni voda (nejaky druh koupele-stejny) apod, tak proc ne. Ale bez s tim za dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
3.2.20 09:10
@catherine99 píše:
Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo v z vás zkušenosti s prodloužením rehabilitace. Mám 10× rehabilitaci s tím, že tento týden jdu na poslední a potom kontrolu u doktora. Může doktor po zhodnocení prodloužit rehabilitaci? :nevim: já osobně bych si ještě 5× přidala, ale samozřejmě to rozhodně doktor na rehabilitacích.

Když to budeš potřebovat, tak ti dá další rehabilitaci. Mě dal po operaci 15×, pak ještě 10× a protože to není stále dobrý, tak mě nabídl reoperaci. Když jsem odmítla, tak další rehabilitaci 10×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 09:15

@Žirafa 69 nene, koupele to nejsou, mám jen sama předplacený bazénu a k tomu 10× cvičení. Jen právě nevím, jestli to bude chtít prodloužit. Nic zlomené nemám, ale měla jsem problém se zády což přešlo, ale nyní zase s krční páteří :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 09:17

@kačka39 to je super, no jsem zvědavá k čemu dojde. Zlomeninu nemám, ale záda mě zlobí. Jeden problém pominul a hned je tu zase krční páteř :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20527
3.2.20 10:26
@catherine99 píše:
@Žirafa 69 nene, koupele to nejsou, mám jen sama předplacený bazénu a k tomu 10× cvičení. Jen právě nevím, jestli to bude chtít prodloužit. Nic zlomené nemám, ale měla jsem problém se zády což přešlo, ale nyní zase s krční páteří :zed:

Jojo, chapu to az moc dobre, sama to znam a mam toho jeste vic, ale ty bazeny treba..pokud jsi za posl.rok nemela, proc si to platis Ty a ne pojistovna? Ptala ses na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 14:31

@Žirafa 69 jojo, no cvičení platí pojišťovna ale na bazén mají 70kč doplatek :lol: no jsou to moje první rehabilitace v životě, tak doufám že mi to prodlouží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama