Prodloužení rodičáku a dovolená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ity
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 07.10.14 19:49
prodloužení rodičáku a dovolená

Ahoj holky, jak je to prosím v tomto případě? Měla jsem rodičák na 2 roky, ale budu si jej prodlužovat. Chtěla jsem si to původně prodloužit do konce srpna, a le ted me napadlo, jestli se třeba jestě poté nečerpá dovolená? tím pádem bych si nedávala až do konce srpna, ale do dřív a tím pádem poté čerpala ještě dovolenou. Mám na nějakou vůbec nárok?

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33589 příspěvků 07.10.14 19:56

A vyčerpala jste řádnou dovolenou po mateřské dovolené (před rodičovskou dovolenou)?

ity
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 07.10.14 20:02

@blecha72 Ano, dostala jsem ji proplacenou, ale někde jsem četla, že mám nárok na dovolenou i po RD? Přijde mi to zvláštní, proto se ptám, že bych tím pádem prodloužila tak, abych čerpala zbytek právě poté a mohla s tím časem na dovolenou počítat..?

soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 07.10.14 20:10

Dovolenou po RD maji ty maminy, ktere nastupuji rovnou na dalsi MD (dostavaji PPM). Doba MD je brana stejne jako pracovni doba a pokud tedy diky MD „pracuji“ vice jak 60 dni v danem roce, maji narok na dovolenou z daneho roku.

ity
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 07.10.14 20:12

@soney aha, takže já nic? :-) na další MD nejdu, takže to pro mě neplatí?:-)

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33589 příspěvků 07.10.14 20:33
@ity píše:
@soney aha, takže já nic? :-) na další MD nejdu, takže to pro mě neplatí?:-)

ne

ity
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 07.10.14 20:41

@blecha72 Super, děkujííí :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >