Prodloužení rodičáku na 4 roky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 12:34
Prodloužení rodičáku na 4 roky

Ahoj, dnes jsem si byla prodloužit rodičák na 4 roky. Dítěti je 1,5. Jak to mám v práci nahlásit? Mám mít nějaký papír s sebou? Mám u zamestnavatele smlouvu na neurčito, ale mé pracoviště je již zrušené, takže pocítám, že by mi stejně dal výpoveď.
Paní na úřadě byla dnes dost zmatená a nedokázala mi poradit. Tak se ptám zde. Snad to nebude vadit.
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 17 inzerátů 09.04.19 12:56

Musíš požádat zaměstnavatele o neplacené volno, je na něm, jestli ti vyhoví, nic k tomu dokládat netřeba. Pokud nevyhoví, nastoupíš ve třech letech (nebo jak sis to v práci domluvila) nebo dáš výpověď.

P4ja
Echt Kelišová 9036 příspěvků 09.04.19 13:09

Přesně, jak píše xstrasilka. Jinak RP můžeš probírat i při práci a nebo ho za čtvrt roku nechat napsat jinak A klidně můžeš v práci skončit po třech letech a pobírat RP až do čtyř let věku dítěte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 13:56

Nedávno jsem prodlužovala. Napsala jsem žádost, ředitel schválil a hotovo.

Bubla_Bučková
Kelišová 6291 příspěvků 09.04.19 14:02
@Anonymní píše:
Nedávno jsem prodlužovala. Napsala jsem žádost, ředitel schválil a hotovo.

Jako opravdu prodlužovala? Se všema výhodama a ochranou? Nepiš nesmysly :roll:

Bubla_Bučková
Kelišová 6291 příspěvků 09.04.19 14:07
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem si byla prodloužit rodičák na 4 roky. Dítěti je 1,5. Jak to mám v práci nahlásit? Mám mít nějaký papír s sebou? Mám u zamestnavatele smlouvu na neurčito, ale mé pracoviště je již zrušené, takže pocítám, že by mi stejně dal výpoveď.
Paní na úřadě byla dnes dost zmatená a nedokázala mi poradit. Tak se ptám zde. Snad to nebude vadit.
Děkuji

Tak hlavně jestli zrušil pracoviště, máš nárok na odstupné a výpovědní lhůtu. Rozhodně to nepodepisuj teď a ještě třeba dohodou :roll: Prostě jste se dohodli, že nastoupis den po 3. narozeninách a jestli pro tebe nemá práci, tak ti může dát výpověď až nastoupis do práce po rodičovské.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 09.04.19 14:27

Tady neustále přetrvává pověra, že po dobu rodičovské dovolené se bere rodičovský příspěvek. Rodič přitom může brát RP a chodit do práce, nebo být na rodičovské dovolené a nic nebrat. Jinak rodičovská dovolená může být do 3 let věku dítěte. A zaměstnavatel nemusí mít po návratu z RD stejné místo A může blafovat, že po RD přijme zpět a zaměstnankyně, když např. nemá hlídání, se může dostat do problémů, když třeba včas nedá výpověď.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 09.04.19 14:33

@Bubla_Bučková Tazatelka se musí hlavně rozhodnout, zda opravdu po RD nastoupí (asi má nějaký důvod zůstat s dítětem do 4 let). Když ano je to běžný případ. Když její místo zrušili, tak ji můžou zařadit jinam v souladu s pracovní smlouvou.

Hoj
Nováček 5 příspěvků 09.04.19 16:19
@Luboš P píše:
Tady neustále přetrvává pověra, že po dobu rodičovské dovolené se bere rodičovský příspěvek. Rodič přitom může brát RP a chodit do práce, nebo být na rodičovské dovolené a nic nebrat. Jinak rodičovská dovolená může být do 3 let věku dítěte. A zaměstnavatel nemusí mít po návratu z RD stejné místo A může blafovat, že po RD přijme zpět a zaměstnankyně, když např. nemá hlídání, se může dostat do problémů, když třeba včas nedá výpověď.

Není pravda, že může být na rodičovské a nic nebrat, rodicovská dovolená je vázaná na rodičovský příspěvek, minimální částka je 50kč měsíčně. Nemusího pobírat, ale mít na něj právo=nevybrano.

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 6253 příspěvků 09.04.19 16:25
@Hoj píše:
Není pravda, že může být na rodičovské a nic nebrat, rodicovská dovolená je vázaná na rodičovský příspěvek, minimální částka je 50kč měsíčně. Nemusího pobírat, ale mít na něj právo=nevybrano.

Nesmysl. V ČR vůbec není rodičovský příspěvek propojený s rodičovskou dovolenou. Jde pobírat příspěvek a nebýt na RD a naopak být na RD a nepobírat příspěvek. Na RD mohou být i oba rodiče zároveň.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 20:38
@Bubla_Bučková píše:
Jako opravdu prodlužovala? Se všema výhodama a ochranou? Nepiš nesmysly :roll:

Nechápu. Jakýma výhodama a ochranou? Nepíšu žádné nesmysly. Jsem na rodičovské dovolené, měla jsem ji nahlášenou na 3 roky (poplatek jsem pobírala dva roky). Teď už jsem měla nastupovat do prácde, ale ještě nechci, tak jsem si to prodloužila místo na tři roky ještě o další rok.

Bubla_Bučková
Kelišová 6291 příspěvků 09.04.19 20:49
@Anonymní píše:
Nechápu. Jakýma výhodama a ochranou? Nepíšu žádné nesmysly. Jsem na rodičovské dovolené, měla jsem ji nahlášenou na 3 roky (poplatek jsem pobírala dva roky). Teď už jsem měla nastupovat do prácde, ale ještě nechci, tak jsem si to prodloužila místo na tři roky ještě o další rok.

Rodičovská dovolená lze maximálně do 3 let věku dítěte. Výhodou je povinost držet pracovní místo a nemožnost dostat výpověď. Pravděpodobně jsi na neplaceném volnu, ale rozhodně nemáš rodičovskou dovolenou 4 letou ;) za půl roku se změní vedení, případně tvoje místo bude „potřebovat“ šéfova mladší sestra a tobě bude dnešní dohoda nanic. Na skutečné rodičovské dovolené do 3 let tohle udělat nemůže.

P4ja
Echt Kelišová 9036 příspěvků 09.04.19 20:59
@Anonymní píše:
Nechápu. Jakýma výhodama a ochranou? Nepíšu žádné nesmysly. Jsem na rodičovské dovolené, měla jsem ji nahlášenou na 3 roky (poplatek jsem pobírala dva roky). Teď už jsem měla nastupovat do prácde, ale ještě nechci, tak jsem si to prodloužila místo na tři roky ještě o další rok.

Na RD nejsi. Jen máš fajn vedení, které ti neplaceným volno dalo. Ne všichni takoví jsou m

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 10.04.19 07:46
@Anonymní píše:
Nepíšu žádné nesmysly. Jsem na rodičovské dovolené,

Zákoník práce § 196 Rodičovská dovolená
K prohloubení péče o dítě je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnankyni a zaměstnanci na jejich žádost rodičovskou dovolenou. Rodičovská dovolená přísluší matce dítěte po skončení mateřské dovolené a otci od narození dítěte, a to v rozsahu, o jaký požádají, ne však déle než do doby, kdy dítě dosáhne věku 3 let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 08:38

@Bubla_Bučková @P4ja @Luboš P
Děkuji za vysvětlení. Nevěděla jsem, že už to pak není RD, ale neplacené volno. Takže tak si pak ten rok musím platit zdrav-soc???

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama