Prodloužení vlasů - metody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malapracka
Nováček 6 příspěvků 12.03.19 14:35
Prodloužení vlasů - metody

Ahoj ženy :) před dvěma měsíci mi asi hráblo a nechala jsem se obarvit z černé na blond..Jak jistě tušíte tak mi kadeřnice spálila vlasy peroxidem…mela jsem vlasy do pul i zad a ted sotva po ramena..a tak přemýšlím nad prodloužení vlasů. Budu ráda když napíšete jakou metodou jste si nechaly prodloužit vlasy a zda lituje te či ne..Já se prostě s krátkými díky kulatém obličeji nesmírim :( i moje sebevědomí šlo Hodně nízko :( moc vám předem děkuji za odezvu :) můžete klidne přidat i fotky budu jen ráda :) :mavam:

Reakce:
G.a.b.c.a20
Kecalka 441 příspěvků 12.03.19 15:00

@Malapracka prvně jsem měla clip in ale to mě nebavilo každý den sundávat a zase nasazovat tak jsem si vlasy prodloužila metodou micro ring a za mě super :-) do keratinu bych nešla to ti akorát spáli vlasy.

Avele
Závislačka 2841 příspěvků 12.03.19 15:08

Jestli máš svoje vlasy nyní poškozené, tak opravdu nedoporučuji nic a to ani keratin či ringy. Já měla ringy, velmi dobře udělané, ale mám jemné vlasy a opravdu jim to nesvědčilo a oslabovalo je to. Jako efekt pěkný, ale ten šok po sundání nepřeji nikomu. :?

Lily-en
Stálice 88 příspěvků 12.03.19 15:30

Vyzkoušela jsem Keratin a micro ring. Střídavě již několik let :lol: a příští tyden jdu na pásky. Keratin mi přijde zatím nejlepší. Ale sto lidi sto chuti. Moje klientka zase říká, ze nedá dopustit na micro ring a nikdy nic jiného :lol: :lol:
Jako člověk z oboru řeknu jedine. Prodlužování vlasy nenici. Vlasy ničí lidi .. :-) spatne odvedena práce.. stejne jako lze ublížit keratinem, lze ublížit ringy… takže bych se toho určite nebala a šla do toho, ale prosím, jdete jen někam, kde získáte pozitivní zkušenosti. :palec: At pak nejste nešťastná. :kytka:

Malapracka
Nováček 6 příspěvků 12.03.19 17:33

No vlasy nějak moc znicene uz nemam..musela jsem je nechat ostříhat a jsou strasne moc husté..nikdy jsem je neměla jemné :) a hodlám jít do salonu s pozitivními ohlasy k někomu jen tak to ne :) Děkuji vám :)

Lily-en
Stálice 88 příspěvků 12.03.19 21:11
@Malapracka píše:
No vlasy nějak moc znicene uz nemam..musela jsem je nechat ostříhat a jsou strasne moc husté..nikdy jsem je neměla jemné :) a hodlám jít do salonu s pozitivními ohlasy k někomu jen tak to ne :) Děkuji vám :)

No tak vidíte. Kdyz půjdete někam, kde to umí, tak se vašim vlaskum nic nestane.
Mám klientku s extrémně jemnými vlasy a nosí prodluzko několik let. Za tu dobu ji její vlasy vyrostly do délky těch prodloužených a to s nimi před prodluzkem hodně bojovala. Ne a ne nárůst. Prodloužené vlasy nosí tolik žen a proč by se k tomu vracely, kdyz to údajně ničí vlasy. Bohužel to je jen spatne odvedenou praci a pak se roznasi informace, jak to ničí vlasy. Je to skoda :) a druhá vec je ta, ze kdyz si žena zvykne na ten objem, tak po sundani ma pocit, ze tam nic nema, ale nepamatuji si, ze už před prodluzkem tam nic neměly :)

Avele
Závislačka 2841 příspěvků 13.03.19 21:17

@Lily-en Každý má jiný typ vlasu, strukturu…ano, mně taky při ringách narostly vlasy, ale ten objem tam prostě nebyl. A mám to vyfocené a opravdu jsem je měla řidší, není to tím, že bych si nepamatovala jaké vlasy jsem měla před tím. A troufám si říct, že jsem byla opravdu v jednom z nejlepších salonu v čr. Přesto už to víckrát neudělám. :)

Lily-en
Stálice 88 příspěvků 14.03.19 09:15
@Avele píše:
@Lily-en Každý má jiný typ vlasu, strukturu…ano, mně taky při ringách narostly vlasy, ale ten objem tam prostě nebyl. A mám to vyfocené a opravdu jsem je měla řidší, není to tím, že bych si nepamatovala jaké vlasy jsem měla před tím. A troufám si říct, že jsem byla opravdu v jednom z nejlepších salonu v čr. Přesto už to víckrát neudělám. :)

Nemam tušení, kde jste na prodluzku byla ani kdo vám ho dělal. Ale vím jedno, ze jméno salonu rozhodne nic nezaručuje. Jednou jsem byla také v lidmi zvoleným nejlepším a nejzadanejsim salonu tady v ČR, abych ho vyzkoušela, nebudu jmenovat a vlasy jsem neměla dobre udělané. Všechno je jen o lidech. Nevěřila byste, jak křehké mám vlasy a prodluzko mi na nich následky nezpůsobilo a to nosím roky keratin, který se považuje lidmi za horší. Přitom ono je to jedno. Každá metoda muže ublížit, kdyz je provedena spatne.. třeba vaše ringy :)
Vlasy padají prirozene tak, jak by padaly, kdybyste prodluzko neměla. Jiná vec je, pokud vám daji na hlavu praminky větší, než by mely spravne byt - no logicky, vytrha vám to vlasy a způsobí předčasný výpadek a nakonec mate vlasy řidší. A kdo za to muze? Samotná metoda nebo spatne odvedena práce? Vy tu hmotnost pouhým okem ani nepoznáte. Já taky ne. Až kdyz jsem klientce nasazovala vlasky, které si donesla a nesly skoro do ringu, tak jsem si rikala, ze je neco spatne. A ona ma vlasy také z toho top salonu.. a chudinka se mi svěřila, ze ji začaly vlasy ridnout a nevi, co s tím (nějakou dobu je nosila). Přešla teď ke me nove z toho salonu. Tak kde myslíte, ze je problem? Také v jejich ringach? Ani omylem.

Váš příspěvek
Reklama