Prodloužení vlasů Yes Vip

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nika. Al
Stálice 83 příspěvků 11.01.19 18:24
Prodloužení vlasů Yes Vip

Ahoj holky, prosím zajímáji mě zkušenosti z prodloužení vlasů. Konkrétně teda salón Yes Vip, ale uvítám i jiné. Zajímá mě cena, kvalita a jak dlouho to asi vydrží :think:

Děkuji :mavam:

Reakce:
vorry
Kecalka 126 příspěvků 17.01.19 08:25

Ahojky chodím na zahušťování do salone yes vip a jsem tam moc spokojená. Co se týče ceny ta je dost individuální, podle délky, hustoty atp…takže to vám dokáže říct až kadeřnice podle mě. Výdrž vlasů spočívá v údržbě, musíte se o vlásky starat jako o vlastní. Každopádně bych vám spíš doporučila si tam zajít, a poptat se, oni vám vše řeknou bez problému.

Thomassss
Nováček 1 příspěvek 30.01.19 09:17

Do salonu Yes VIP chodím cca půl roku, nechala jsem si vlasy zahustit vlasovymi paskami - quickies. Stavily mi 3 baleni - tj. 9 pásků. Na zahusteni staci, na prodlouzeni by asi bylo potreba vice. Jinak vlasy i s praci staly cca 9000, kazde 2 mesice se chodi na posun vlasu, pokud k tomu mate i barveni vasich vlasu, je to za cca 5000 kc. Je to drazsi, ale servis je vynikajici a kvalita vlasu uzasna. Vlasy vypadaji prirozene, nikdo to na me nepoznal, jen mi kazdy vlasy chvali, jak mam pekne vlasy, ale nepoznali, ze mam tyto pasky.
Drive jsem mela z jineho salonu keratin, to se s timto vubec neda srovnat.
Takze salon Yes VIP doporucuji vsemi deseti, ale jak rikam, je to dost drahe, takze zalezi, zda chcete, respektive muzete do sebe tolik penez investovat :-)
Jinak jak dlouho vlasy vydrzi nevim, neb je mam jak rikam cca pul roku. Na internetu pisi, ze pasky by mely vydrzet az na 8 posunuti. Takze doufam, ze vydrzi, zatim jsem posouvala 2× a vlasy jsou stale krasne. Ale asi je to i tim, ze se o ne staram, nechavam je volne uschnout, nefenuji a nezehlim. A pres spoje češu velmi opatrne.

Marpola
Stálice 83 příspěvků včera v 15:05
Dotaz

Holky mohu se zeptat jak dlouho se v tomto yes vip salonu čeká na objednání? Myslíte, že stačí telefonicky nebo je lepší jít prvně na nějakou konzultaci aby mě kadeřnička viděla a řekla jak by vše mohlo dopadnout i finančně. Dík za zprávy. Mám vlasy uplně katastrofální už potřebují změnu.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29744 příspěvků včera v 17:58
@Marpola píše:
Holky mohu se zeptat jak dlouho se v tomto yes vip salonu čeká na objednání? Myslíte, že stačí telefonicky nebo je lepší jít prvně na nějakou konzultaci aby mě kadeřnička viděla a řekla jak by vše mohlo dopadnout i finančně. Dík za zprávy. Mám vlasy uplně katastrofální už potřebují změnu.

tady je otázka, zda to vlasům ( katastrofálním ) prospěje :nevim: Přece jenom je to pro ně jistá zátěž.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >