Jde prodloužit výpovědní doba při marození?

Anonymní
21.11.18 00:07

Prodloužení výpovědi v marození

Zdravím. Chtěla bych se zeptat a zároveň mám problém. V práci jsem podala výpověď a jsem volná 1.12.2018 celé 2 měsíce výpovědi marodím podávala jsem ji z důvodu jiného pracovního místa jenže na poslední chvíli mi to pracovní místo odřekli. Od ledna 2019 se mám v plánu stěhovat do jiného města a tam bych měla práci jistou jenže jde tady o ten jeden měsíc co teď myslíte že by šla výpovědní doba prodloužit? Nebo jak to udělat ještě marodit měsíc ikdyž už budu mít po výpovědní lhůtě jde to vůbec? Doktor by mě nechal marodit ještě ten měsíc ale nevím jestli to jde nebo jak to funguje. Moc děkuji předem za rady a odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4898
21.11.18 00:57

Vypovedni lhuta se o PN neprodluzuje. A okradat nas vsechny, kdo ti platime valeni sunek doma, to ti neva? Mas doktora, co pise PN na prani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.11.18 01:50

Jedině marodit dál, nebo ukončit pracovní poměr, nastoupit na ÚP a pak nastoupit do nové práce. Odvolání výpovědi asi není to pravé ořechové pro vás když chcete do jiného zaměstnání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.18 02:01

@Mort1 takže kdybych narodila dál tak se nic pro mě nemění a budu pořád ten měsíc hlášena pořád v té práci kde marodím dokud marození neukončím? Chápu to dobře ?

• Nahlásit
  • Citovat
18
21.11.18 03:01

Ne nic se pro vás nemění. 1.12.2018 je pracovní poměr ukončen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10857
21.11.18 06:26
@Anonymní píše:
@Mort1 takže kdybych narodila dál tak se nic pro mě nemění a budu pořád ten měsíc hlášena pořád v té práci kde marodím dokud marození neukončím? Chápu to dobře ?

Nebudeš tam dal hlášena. Prostě skončí pracovní poměr k 1.12. Ale u zaměstnavatele vedena nebudeš. Jinak ale nechápu proč by si měla být na pn když s tím očividně jen kalkulujes. To bude nějaká hrozná nemoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
21.11.18 07:37

Je tu ještě jedno řešení: dohodnout se zaměstnavatelem o zpětvzetí výpovědi a ukončení pracovního poměru k 31.12.2018. Jenže to by znamenalo ještě v prosinci pracovat. I když vlastě i při tomto řešení se lze hodit marod. Čili ty chceš podvádět a ptáš se jak to máš udělat. To tě nenapadlo domluvit se s lékařem a nikde to nevytrubovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14769
21.11.18 07:56

Možnosti:

• Dohodnout se se zaměstnavatelem na zpětvzetí výpovědi a současně ukončení PP k 31.12.2018, jak píše @Luboš P
  • Po ukončení pracovního poměru, pokud nebudeš se registrovat na ÚP (ale tam ti budou dohazovat zaměstnání, že jo)
  • Po ukončení PP oznámit na zdravotní pojišťovně, že jsi osoba bez zdanitelných příjmů a za ten měsíc si zaplatit zdravotní pojištění sama. Pokud bys tedy nebyla z nějakého důvodu (dítě nemáš?) státním pojištěncem.

Podvádět nemusíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2620
21.11.18 08:59
@rozand píše:
Vypovedni lhuta se o PN neprodluzuje. A okradat nas vsechny, kdo ti platime valeni sunek doma, to ti neva? Mas doktora, co pise PN na prani?

Tak pozor to se tady nenosi? Na PN na prani jsem se optala v jine diskusi a byla jsem tezce odsouzena ve smyslu o co mi jako jde , ze jsem snad nikdy nemela PN.

@Luboš P píše: Čili ty chceš podvádět a ptáš se jak to máš udělat. To tě nenapadlo domluvit se s lékařem a nikde to nevytrubovat?

Jo jo. I podvadet se musi umet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama