Prodloužený víkend, hotel vhodný pro 4 měsíční dítě, říjen 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lootseek
Stálice 78 příspěvků 19.09.18 14:13
Prodloužený víkend, hotel vhodný pro 4m dítě, říjen 2018

Ahoj dámy, kam byste vyrazily s prckem 4m v říjnu na dovolenou po Čechách? Napadl mě nějaký wellness hotel, ale aby byl friendly k miminkům. Ideálně s vnitřním bazénem :)

Reakce:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 19.09.18 14:22

Byli jsme v lete v hotelu ostrov blizko Tiskych sten. Kolem dokola nikde nic neni, jen kopce, zadny signal, v hotelu wifi, bazen, sauny, vyrivka. Skvely personal, vyborne jidlo. Deti 3 a 1 rok. Byly tam i s miminkama :palec:

LenkaN26
Závislačka 4091 příspěvků 19.09.18 14:34

Já jsem před pár lety byla v hotelu Monínec, byli baby friendly, jídlo luxus, ubytování i okolí nádherné.

Euforia
Kecalka 191 příspěvků 19.09.18 14:35

co treba tohle? https://www.hotel-dolnimorava.cz
s takhle malym miminkem jsme byli tady https://www.hotelresortrelax.cz

ted se chystame na prodlouzeny vikend do Spindlerova mlyna - apartmany Medvedin, hned naproti je aquapark

ale jinak takovy mimi asi nic nepotrebuje,ne? Tak spis aby se to libilo vam :-))

Cookieska
Povídálka 21 příspěvků 19.09.18 15:18

Hotel Peklo je zaměřený na rodiny s dětmi od 0 do 6 let. Mají tam pro ně program, koupání. Nikdy jsem tam zatím nebyla (mám 5měsíční mimčo), ale slyšela jsem o něm.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >