Reklama

Prodloužený víkend, hotel vhodný pro 4 měsíční dítě, říjen 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lootseek
Stálice 61 příspěvků 19.09.18 14:13
Prodloužený víkend, hotel vhodný pro 4m dítě, říjen 2018

Ahoj dámy, kam byste vyrazily s prckem 4m v říjnu na dovolenou po Čechách? Napadl mě nějaký wellness hotel, ale aby byl friendly k miminkům. Ideálně s vnitřním bazénem :)

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 19.09.18 14:22

Byli jsme v lete v hotelu ostrov blizko Tiskych sten. Kolem dokola nikde nic neni, jen kopce, zadny signal, v hotelu wifi, bazen, sauny, vyrivka. Skvely personal, vyborne jidlo. Deti 3 a 1 rok. Byly tam i s miminkama :palec:

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 19.09.18 14:34

Já jsem před pár lety byla v hotelu Monínec, byli baby friendly, jídlo luxus, ubytování i okolí nádherné.

Euforia
Kecalka 172 příspěvků 19.09.18 14:35

co treba tohle? https://www.hotel-dolnimorava.cz
s takhle malym miminkem jsme byli tady https://www.hotelresortrelax.cz

ted se chystame na prodlouzeny vikend do Spindlerova mlyna - apartmany Medvedin, hned naproti je aquapark

ale jinak takovy mimi asi nic nepotrebuje,ne? Tak spis aby se to libilo vam :-))

Cookieska
Povídálka 21 příspěvků 19.09.18 15:18

Hotel Peklo je zaměřený na rodiny s dětmi od 0 do 6 let. Mají tam pro ně program, koupání. Nikdy jsem tam zatím nebyla (mám 5měsíční mimčo), ale slyšela jsem o něm.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >