Prodlužování vlasů - nejlepší metoda? Následná péče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aurerie
Povídálka 12 příspěvků 21.03.19 15:10
Prodlužování vlasů - nejlepší metoda? Následná péče

Ahoj, chci se zeptat jaká metoda prodlužování vlasů je nyní nejlepší, nejšetrnější a nejrychlejší. Také od jaké značky, firmy vlasy.
Díky :)

P. S. Uvítám k tomu rady ohledně následné péče. Jaký šampón je vhodný apod.

Příspěvek upraven 01.04.19 v 15:05

Reakce:
Danitschka
Závislačka 2828 příspěvků 21.03.19 16:07

Mám zkušenosti pouze s keratinem, jiné metody mi vzhledem k typu vlasů nebyly doporučeny - což si myslím, že by vám měl vybrat ten, co bude vlasy nasazovat. Jsem s nimi spokojená, ale těším se, až je teď na léto sundám. Mám je téměř rok a moje vlasy mi hezky zhoustly a poporostly. Vlasy mám v kvalitě Virgin, do jiné bych asi nešla. Kupovala jsem je od Martiny Gavriely, ale nasazoval mi je někdo jiný. Za mě naprostá spokojenost, ale je to zdlouhavé. Svoje vlasy jsem před nasazením / posunutím nechala dotonovat do barvy pricesu. Na mytí používám šetrné šampony Kevin Murphy a masku s marockým olejem, občas i samotný olej ve spreji. Vlasy denně žehlím, sem tam kulmuji… Jsou ok, ale péče je jiná než o svoje - déle schnou, snadno se lámou…

PetuleS1
Stálice 85 příspěvků 21.03.19 17:48

Já měla vlasy prodloužené metodou micro ring a dva našité proužky do toho. Celkem mi to vyhovovalo, stalo se ale že mi při česání pramen spadnul. Vlasy sem kupovala u paní která mi je i nasazovala, byli dost podobné mému typu. Nic speciálního sem na ně nepoužívala, šampon a kondicionér syoss a pak jen sprej do vlasů. Občas olejicek. Na posunutí jsem byla za 3 měsíce a paní mi je chválila, že prý kolikrát jsou vlasy v šíleném stavu a moje byli pěkné a nezacuchané. Jen jsem si kupovala hřeben na prodloužené vlasy :)

katintheBOx63
Kecalka 222 příspěvků 21.03.19 18:33

Ja si jiz 5 let nechavam delat vlasy v jednom prazkem salonu, mam i vlasy od nich. Mam keratin, cca 100 spoju a jsem spokojena. Mam tam konkretniho kadernika, ktery mi vlasy dela a vzdy se snazim objednat k nemu. Ohledem pece nijak extra neresim, proste pouzivam to co mi vyhovuje, aktualne jsem se zamilovala do Aussie tak mam od nich sampon, kondicioner a masku, ale pouzivam i ruzne jine - avon, oriflame, loreal, TonyandGuy,.. no proste co mi aktualne voni. Vlasy mam jemne, co maji suche konce a masti se pri korincich, tak musim umyvat obden. Na ty konce mam ruzne olejicky - ruzne znacky.
Vlasy vypadaji fakt jako me, jeste se mi nestalo ze by nekdo rekl - ty mas prodluzko? - spise mi nechteji verit, kdyz reknu, ze to nejsou moje vlasy a musim ukazovat spoje aby uverili :D Spetne jsem moc rada, ze jsem dotoho sla a spise si obcas reknu, ze jsem byla blba kdyz jsem do prodluzka nesla driv a x-let se trapila svymi jemnymi vlasmi bez objemu :zed:

Váš příspěvek
Reklama