Prodlužování vlasů tip na salón

16
18.1.20 18:12

Prodlužování vlasů tip na salón

Ahoj ženy :) chci si nechat prodloužit vlasy a tak mě napadla otázka.. Máte někdo tip na dobrý salón? Spíše ve zlínském kraji.. Je jich poměrně hodně ale víte jak to je.. Nechci si vlasy nechat zničit úplně :) a taky zda jste rozhodnutí prodlužování nelitovaly? děkuji vám a přeji krásný večer :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.1.20 18:51

@Malapracka ahoj já měla prodlužování vlasů keratinem byla sem v salonu 6hod staly 15tisic moje vlasy úplně zničené a krátké a pořád se cuchaly měla sem na ně i kartáč kvalitní jenže při mytí vlasů byly úplně zacuchané jako dredy už nikdy víc teď sem ráda za svoje 45cm dlouhé a ještě sem si koupila prodlužovací vlasy clip in jsou nejlepší a dají se i vlnit :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
18.1.20 20:05

Nechávám si prodlužovat a zahuštovat vlasy už nekolik let keratinem a jsem spokojena. Dokonce to ani nikdo nepozna, ze je to zahusteno. Vetsinou mi nikdo nechce verit a musim ukazat spoje aby uverili, ze to nejsou moje vlasy :D Ale salon mam teda z prahy, takže mohu doporučit jen ten a i konkretniho kadernika v tomto salonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
18.1.20 21:52

@katintheBOx63 doporuc tu Prahu prosím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.20 22:19

@Breberka123 poslala jsem spravu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
18.1.20 22:51

Tak Teda.. Je to 50 na 50 😂 strašně bych chtěla zase dlouhé vlasy a právě i co znám holky co na to byly tak polovina v pohodě a polovina by už nikdy nešla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
18.1.20 22:58

Chodím. Ale první zážitek nic moc, bylo to předražený a nekvalitní, úplně mi zničila vlasy, kráva jedna. Pak jsem zjistila, že je vyučená prodavačka a „naučila“ se to. Známá Blanky Haškové z Hair area prodlužuje a musím říct, že kvalita je jinde. A při problému je Blanka H. ochotná se mi věnovat. Za sebe - šla bych jenom tam, kde mi to někdo zvučnej doporučí. Mám už zkušenost s jednou kravkou a nikdy víc. Byla blbá jak sáňky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama