Produktová fotka - co koupit za fotografickou sadu?

3
6.10.20 08:52

Produktová fotka - co koupit za fotografickou sadu?

Ahoj, vyznáte se tu někdo ve focení produktových fotek a mohl by mi někdo poradit, po čem mám sáhnout? Jsem úplný amatér v tomto a nechci šáhnout po něčem předraženem, co nakonec nevyužiju.
Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3672
6.10.20 09:28

@BabyDorty: Vážně si myslíš, že na řešení takovýchhle odborných dotazů je nejlepší e-mimino? Úplný amatér nejspíš nebudeš jen v produktové fotografii, ale ve focení obecně, co? V tom případě začni od začátku, kvalitní literaturou, pochopením optiky a weby pro fotografy. Tady možná dostaneš pár smysluplných rad, ale těžko je dokážeš odlišit od nánosu balastu typu „nic o tom nevím, ale vyjádřit se musím“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.10.20 10:02

@Kassy Díky za odpověď, nepotřebuji jít do úplné hloubky a emimino ví přeci všechno. Dneska má eshop s produkty kde kdo a tím pádem i zkušenosti s focením. Samo, že čtu všechny možný články atd.. Ale prostě furt nevím, jestli zvolit fotostan nebo sáhnout po papírovém foto pozadí. Toť dilema a v poptávaných foto eshopech mi taky nikdo neporadil. Uplně nechci získávat zkušenosti špatnými nákupy, když třeba už ty zkušenosti někdo má..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5202
6.10.20 10:09

@BabyDorty tak udělejte vhodný nákup do vlastních vědomostí a zkušeností, když už nechcete dát peníze někomu, kdo tomu rozumí a za nějakej peníz by vám poradil se vším všudy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.10.20 10:56

@Cenarius Tomu moc nerozumím, ale díky za příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama