Profesionální čištění zámkové dlažby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Novi2
Nováček 9 příspěvků 05.06.19 12:43
Profesionální čištění zámkové dlažby

Dobrý den, chtěla bych poprosit, nemáte někdo zkušenosti s nějakou firmou, která by vyčistila zámkovou dlažbu? Wapka, co máme doma, na to nestačí a taky bychom to po letech chtěli udělat pořádně. Na internetu jsem zatím nic kloudného nenašla, jenom asi 2 firmy z okolí Prahy. Kdo má vyzkoušeno, jakou firmu oslovil a jak ho to vyšlo cenově?
Díky moc za nápady a názory.

Reakce:
pannda
Kelišová 7019 příspěvků 37 inzerátů 05.06.19 13:03

Já myslím, že kdybyste použili nějaký čistič na zámkovou dlažbu a wapku, tak budete mít větší úspěch

Uživatel je onlineNatálka26
Kelišová 5872 příspěvků 05.06.19 13:47

Máme wapku od Karcher a k tomu jsme dokoupili i přímo nástavec na zamkovku. A jde to tím krásně, předpokládám, že i firma co by přišla by to myla stejně tím nástavcem jako my, proto bych si radši koupila pořádnou wapku s nástavcem a udělala sama než investovat do firmy zvlášť, když je potřeba (aspoň u nás) to mýt častěji.

Úplně OT, ale anonym zbytečný.

Katari12
Povídálka 18 příspěvků 11.06.19 14:37

My jsme si objednali firmu Housepro.. Oni to vyresili

Novi2
Nováček 9 příspěvků 06.07.19 11:04

Tak jsme zkoušeli zámkovou dlažbu čistit wapkou od Bosche. Ale vzhledem k tomu, jak velký prostor máme ze zámkové dlažby, tak to prostě asi nebudeme schopni takto vyčistit. Máme kousek od dlažby i obrovský ořech, takže z něho je dlažba poměrně dost špinavá. Opravdu všichni čistíte pouze wapkou a nikdo si ještě kromě Katari22 nezjednal firmu? Pak vaše chlapy obdivuji. Sama jsem si vyzkoušela čištění wapkou a kdo nezkusil, nepochopí, co je to za práci. Katari22, kolik m2 vám čistila firma a kolik vás to stálo a jaké si účtují dopravné?***

Edit admin – smazán kontakt

Váš příspěvek
Reklama