Profesionální fotografování - syn má opar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vend
Kecalka 318 příspěvků 05.11.14 17:13
Profesionální fotografování - syn má opar

Maminky, nemůžu najít toto téma a tak se ptám spíše těch, co rozumí fotografování. Zítra máme jít se synem na profesionální předvánoční focení a dneska se mu udělal dost viditelný opar na rtu. Myslíte, že to fotografka vyretušuje, nebo bude na fotce s oparem? :-( Jsme objednaní už dlouho, nechce se mi to rušit. Díky, nevyznám se v tom, co retušování dokáže:-)

Reakce:
bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 05.11.14 17:21

Opar není nic s čím by si fotograv neporadil za pár vteřin ;)

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 05.11.14 17:21

Určitě vyretušuje. ;)

Uživatel je onlineatominnka
Generální žvanilka 22009 příspěvků 05.11.14 17:25

@Vend pokud jí to řekneš, tak to vyretušuje :-) Nám loni retušovala bouli na čele u starší a obrovskýho bedara na tváři u maldšího

Titty
Echt Kelišová 8233 příspěvků 05.11.14 17:42

Určitě by to neměl být problém vyretušovat na vybraných fotkách, pravděpodobně se s tím nebude chtít dělat na všech, ono to nějaký čas zabere, když to má vypadat dobře. Důležité je se s ní domluvit a zdůraznit to, už začíná předvánoční frmol, tak aby na to nezapomněla, zvlášť pokud už vám bude třeba rovnou dodávat i vytisknuté fotky. :)

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 05.11.14 17:52
@Titty píše:
Určitě by to neměl být problém vyretušovat na vybraných fotkách, pravděpodobně se s tím nebude chtít dělat na všech, ono to nějaký čas zabere, když to má vypadat dobře. Důležité je se s ní domluvit a zdůraznit to, už začíná předvánoční frmol, tak aby na to nezapomněla, zvlášť pokud už vám bude třeba rovnou dodávat i vytisknuté fotky. :)

Tak málo kterej fotograf dá z ruky neupravený fotky a mezi základní úpravu by (podle mě) mělo patřit i odstranění toho oparu… :nevim:

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 05.11.14 18:06

Urcite to vyretusuje, kdyz si to budete prat, nam to taky vyretusoval.:)

Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 05.11.14 18:23

Já jsem fotografka a problém v tom určitě není :) jen jí to řekni 8)

Titty
Echt Kelišová 8233 příspěvků 05.11.14 20:09
@kate02 píše:
Tak málo kterej fotograf dá z ruky neupravený fotky a mezi základní úpravu by (podle mě) mělo patřit i odstranění toho oparu… :nevim:

To zalezi na domluve, na cene foceni, na poctu fotek, na sikovnosti fotografa… Pokud je domluveny vystup treba 10 fotek upravenych pro tisk a dalsich 50 na CD, u tech 50 bych takoveto retuse nepredpokladala, pokud ano, tak za priplatek.
Ale to uz odbihame od puvodniho dotazu. ;)

Vend
Kecalka 318 příspěvků 05.11.14 21:36

MOc děkuju, holky, právě se v tomhle nevýznam :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >