Profi Credit - volají do zaměstnání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 09.01.18 19:25
Profi credit - volaji do zamestnani?

Dobry den, chtela bych si vzit pujcku od Profi creditu, bohuzel jsem v situaci, kdy to jinak nejde..ale mam strach, ze budou volat ke me do prace…ucetni je drbna a ja bych byla nerada, kdyby to vedeli vsichni…nemate nekdo zkusenosti, zda do zamestnani volaji, ci ne? Dekuji moc vsem za odpoved :)

Reakce:
Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 09.01.18 19:30

Podle me to neni pravidlem, ale pokud by meli pochybnosti ci chteli potvrdit udaje, tak to udelat mohou.
A pokud by ucetni roznasela nejake udaje o me a mych soukromych zalezitostech, tak bych s ni zatocila.
Pripomnelo mi to jednu sestricku od gynekologa na malem meste. Ta taky neznala pojem lekarske tajemstvi a cele mesto hned vedelo, s cim se leci Novakova a ze Vesela jde na potrat… Skoncila velmi rychle.

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 09.01.18 19:40

No ono to neni tak uplne jednoduche, kazdopadne moc diky za odpoved…treba jeste nekdo prida sve zkusenosti…snad budu mit stesti a nikdo nezavola :D

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 19:44

Jak je napsáno v první odpovědi, tak kdyby o mě někdo šířil osobní informace, tak s ním zatočím.. nicméně je ještě dobré vědět, že i když účetní někdo zavolá, tak by správně neměla ani potvrdit, že v té firmě pracuješ.. a myslím, že společnost jako proficredit do zaměstnání nevolá, půjčku dají téměř každému, ale pak Ti vypadne jedna splátka a přijde Ti předžalobní upomínka, takže si spíš hodně dobře rozmysli, jestli Ti to za to stojí :nevim:

Chytrak
Závislačka 2839 příspěvků 09.01.18 20:18

@Twixinka proc by do firmy volali? No prave proto, aby zjistili jestli tam pracujes. Lidi kteri si musi pujcovat u takych vydriduchu jako je Proficredit jsou nachylnejsi k tomu si sve udaje k poskytnuti pujcky vylepsovali daleko vic nez lidi, kteri maji pujcku za normalni „nezlodejsky“ urok.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 20:26

@Chytrak volat můžou, ale účetní nemůže nic říct, jak jsem psala.. tyhle firmy jsou sice náchylnější k tomu, že si lidi vylepšují informace o sobě, ale taky mají daleko přísnější sankce, než kdejaká banka (dvě nezaplacené splátky = zesplatnění)..

Chytrak
Závislačka 2839 příspěvků 09.01.18 20:46

@Twixinka nevim jestli pracujes jako ucetni. Takze potvrzeni o prijmu ucetni zamestnanci potvrdit muze, ale rict tomu pro koho potvrzeni vystavuje jestli tam pracuje uz ne? A jak si ten veritel overi, ze si dluznik potvrzeni nevystavil sam? To mi nejak nedava smysl.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 20:58

@Chytrak nepracuji jako účetní :D ale když jsem si žádala o půjčku u banky a účetní mi vyplňovala potvrzení o příjmu, tak mi řekla, že pokud budou volat, tak jim ani nesmí potvrdit, že tam pracuji, takže tak.. potvrzení o příjmu Ti účetní vystaví, ale potvrdit příjem do telefonu je dost riskantní, ptže nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.. banky dneska hodně vyžadují nejen potvrzení o příjmu, ale i třeba poslední tři výplatní pásky a k tomu výpisy z účtu, případě ještě také potvrzení z OSSZ, že je žadatel u zaměstnavatele opravdu vedený a to vím, ptže v bance pracuji, tedy pracovala před odchodem na MD..

Chytrak
Závislačka 2839 příspěvků 09.01.18 21:18

Chapu :lol: Ja si vzpominam, ze kdyz jsem zadal o hypo, tak jim stacilo potvrzeni o prijmu za posledni 3 mesice. Vyplatnice jsem bance vubec nedokladal a jestli se pamatuji tak ani vypis z uctu. Jasne, takze pres OSSZ. To ze si me proklepli dukladne jsem zjistil kdyz mi rekli, ze mam stale aktivni ICO o cemz jsem nevedel :mrgreen:

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 11.01.18 08:30
@Judynka33 píše:
Dobry den, chtela bych si vzit pujcku od Profi creditu, bohuzel jsem v situaci, kdy to jinak nejde..ale mam strach, ze budou volat ke me do prace…ucetni je drbna a ja bych byla nerada, kdyby to vedeli vsichni…nemate nekdo zkusenosti, zda do zamestnani volaji, ci ne? Dekuji moc vsem za odpoved :)

ne nevolají- musíš ale vše doložit.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 11.01.18 08:35
@Judynka33 píše:
Dobry den, chtela bych si vzit pujcku od Profi creditu, bohuzel jsem v situaci, kdy to jinak nejde..ale mam strach, ze budou volat ke me do prace…ucetni je drbna a ja bych byla nerada, kdyby to vedeli vsichni…nemate nekdo zkusenosti, zda do zamestnani volaji, ci ne? Dekuji moc vsem za odpoved :)

jinak znám lidi od profáče kdy jsi chtěla napiš sz a předám kontakt :)

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 11.01.18 10:10

@Zahradnice Roku dekuju moc :) za radu..ja kontakt na panato tady v okoli mam :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 13:24

Ke me do práce nevolali, asi to dělají, když si nejsou s něčím jistí. Když ale asi všechcno doložíš, tak by neměli.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.01.18 19:01
@Anonymní píše:
Ke me do práce nevolali, asi to dělají, když si nejsou s něčím jistí. Když ale asi všechcno doložíš, tak by neměli.

Oni nevolaji nemaji duvod. A pokud ti chybi vyplatnice nebo neco pujcku nedaji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >