Reklama

Profi Credit - volají do zaměstnání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 09.01.18 19:25
Profi credit - volaji do zamestnani?

Dobry den, chtela bych si vzit pujcku od Profi creditu, bohuzel jsem v situaci, kdy to jinak nejde..ale mam strach, ze budou volat ke me do prace…ucetni je drbna a ja bych byla nerada, kdyby to vedeli vsichni…nemate nekdo zkusenosti, zda do zamestnani volaji, ci ne? Dekuji moc vsem za odpoved :)

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3566 příspěvků 1 inzerát 09.01.18 19:30

Podle me to neni pravidlem, ale pokud by meli pochybnosti ci chteli potvrdit udaje, tak to udelat mohou.
A pokud by ucetni roznasela nejake udaje o me a mych soukromych zalezitostech, tak bych s ni zatocila.
Pripomnelo mi to jednu sestricku od gynekologa na malem meste. Ta taky neznala pojem lekarske tajemstvi a cele mesto hned vedelo, s cim se leci Novakova a ze Vesela jde na potrat… Skoncila velmi rychle.

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 09.01.18 19:40

No ono to neni tak uplne jednoduche, kazdopadne moc diky za odpoved…treba jeste nekdo prida sve zkusenosti…snad budu mit stesti a nikdo nezavola :D

Twixinka
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 4 inzeráty 09.01.18 19:44

Jak je napsáno v první odpovědi, tak kdyby o mě někdo šířil osobní informace, tak s ním zatočím.. nicméně je ještě dobré vědět, že i když účetní někdo zavolá, tak by správně neměla ani potvrdit, že v té firmě pracuješ.. a myslím, že společnost jako proficredit do zaměstnání nevolá, půjčku dají téměř každému, ale pak Ti vypadne jedna splátka a přijde Ti předžalobní upomínka, takže si spíš hodně dobře rozmysli, jestli Ti to za to stojí :nevim:

Chytrak
Závislačka 2731 příspěvků 09.01.18 20:18

@Twixinka proc by do firmy volali? No prave proto, aby zjistili jestli tam pracujes. Lidi kteri si musi pujcovat u takych vydriduchu jako je Proficredit jsou nachylnejsi k tomu si sve udaje k poskytnuti pujcky vylepsovali daleko vic nez lidi, kteri maji pujcku za normalni „nezlodejsky“ urok.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 4 inzeráty 09.01.18 20:26

@Chytrak volat můžou, ale účetní nemůže nic říct, jak jsem psala.. tyhle firmy jsou sice náchylnější k tomu, že si lidi vylepšují informace o sobě, ale taky mají daleko přísnější sankce, než kdejaká banka (dvě nezaplacené splátky = zesplatnění)..

Chytrak
Závislačka 2731 příspěvků 09.01.18 20:46

@Twixinka nevim jestli pracujes jako ucetni. Takze potvrzeni o prijmu ucetni zamestnanci potvrdit muze, ale rict tomu pro koho potvrzeni vystavuje jestli tam pracuje uz ne? A jak si ten veritel overi, ze si dluznik potvrzeni nevystavil sam? To mi nejak nedava smysl.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 4 inzeráty 09.01.18 20:58

@Chytrak nepracuji jako účetní :D ale když jsem si žádala o půjčku u banky a účetní mi vyplňovala potvrzení o příjmu, tak mi řekla, že pokud budou volat, tak jim ani nesmí potvrdit, že tam pracuji, takže tak.. potvrzení o příjmu Ti účetní vystaví, ale potvrdit příjem do telefonu je dost riskantní, ptže nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.. banky dneska hodně vyžadují nejen potvrzení o příjmu, ale i třeba poslední tři výplatní pásky a k tomu výpisy z účtu, případě ještě také potvrzení z OSSZ, že je žadatel u zaměstnavatele opravdu vedený a to vím, ptže v bance pracuji, tedy pracovala před odchodem na MD..

Chytrak
Závislačka 2731 příspěvků 09.01.18 21:18

Chapu :lol: Ja si vzpominam, ze kdyz jsem zadal o hypo, tak jim stacilo potvrzeni o prijmu za posledni 3 mesice. Vyplatnice jsem bance vubec nedokladal a jestli se pamatuji tak ani vypis z uctu. Jasne, takze pres OSSZ. To ze si me proklepli dukladne jsem zjistil kdyz mi rekli, ze mam stale aktivni ICO o cemz jsem nevedel :mrgreen:

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 11.01.18 08:30
@Judynka33 píše:
Dobry den, chtela bych si vzit pujcku od Profi creditu, bohuzel jsem v situaci, kdy to jinak nejde..ale mam strach, ze budou volat ke me do prace…ucetni je drbna a ja bych byla nerada, kdyby to vedeli vsichni…nemate nekdo zkusenosti, zda do zamestnani volaji, ci ne? Dekuji moc vsem za odpoved :)

ne nevolají- musíš ale vše doložit.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 11.01.18 08:35
@Judynka33 píše:
Dobry den, chtela bych si vzit pujcku od Profi creditu, bohuzel jsem v situaci, kdy to jinak nejde..ale mam strach, ze budou volat ke me do prace…ucetni je drbna a ja bych byla nerada, kdyby to vedeli vsichni…nemate nekdo zkusenosti, zda do zamestnani volaji, ci ne? Dekuji moc vsem za odpoved :)

jinak znám lidi od profáče kdy jsi chtěla napiš sz a předám kontakt :)

Judynka33
Kecalka 138 příspěvků 11.01.18 10:10

@Zahradnice Roku dekuju moc :) za radu..ja kontakt na panato tady v okoli mam :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.18 13:24

Ke me do práce nevolali, asi to dělají, když si nejsou s něčím jistí. Když ale asi všechcno doložíš, tak by neměli.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 18.01.18 19:01
@Anonymní píše:
Ke me do práce nevolali, asi to dělají, když si nejsou s něčím jistí. Když ale asi všechcno doložíš, tak by neměli.

Oni nevolaji nemaji duvod. A pokud ti chybi vyplatnice nebo neco pujcku nedaji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >