Proficredit půjčka - reálné zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:25
Proficredit pujcka - realne zkusenosti

Ahoj,

je tu nekdo kdo ma nyni nebo mel pujcku u proficredit? Kolik hste si pujcivali, kolik splacite, jaka je konecna castka atd a taky jak to probihalo ci jak jste spokojeni atd atd.

S pritelem uvazujeme, ze jejich pujcku vezmeme. Dostali jsme nabidku i jinde, ale porad nam toto vychazi jako nejschudnejsi reseni ale rada bych slysela i jak jsou spokojeni ostatni…

Prosim piste jen TI CO PUJCKU MAJI CI MELI na komentare od nekoho kdo si pujcku nebral jaka je to lichva atd neni nikdo zvedavy. Hledam jen skutecne lidi co si pujcili a jejich zkusenosti…

Moc dekuji a omlouvam se za anonym ale je mi jasne, ze se zde najde par dan co by rypali.

Dekujj ;)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:38

Já ji mela od nich. Dvě -jednu na 20000Kč, druhou na 50000Kč. U té druhé se splácelo 3300 měsíčně a bylo to a 36 měsíců. Co přeplatíš si spočítej sama. :zed: Byla jsem blbá. A když nezaplatíš včas, tak naskakujou penále a pokuty. Možná lepší provident, ale u něj bezhotovostní, tam to není tolik přeplacení. Ale už taky dávají pokuty atd. Řekla bych, že se tam v případě problémů líp domluvíš. No nejlepší je banka, ale záleží na registrech atd. Každý má důvodů mnoho proč jde k někomu pro penize :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 15:08
@Anonymní píše:
Já ji mela od nich. Dvě -jednu na 20000Kč, druhou na 50000Kč. U té druhé se splácelo 3300 měsíčně a bylo to a 36 měsíců. Co přeplatíš si spočítej sama. :zed: Byla jsem blbá. A když nezaplatíš včas, tak naskakujou penále a pokuty. Možná lepší provident, ale u něj bezhotovostní, tam to není tolik přeplacení. Ale už taky dávají pokuty atd. Řekla bych, že se tam v případě problémů líp domluvíš. No nejlepší je banka, ale záleží na registrech atd. Každý má důvodů mnoho proč jde k někomu pro penize :zed:

preplatila si vic jak 2× tolik no… kolik to bylo u 1. pujcky? A mela si nake zapisy v registrech? Nebo proc si sla k nim.
Provident myslim pokuty nedava ale na bezhotovostni nepujci tolik a na hotovostni taky ne a preplatis vic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 15:21
@Anonymní píše:
preplatila si vic jak 2× tolik no… kolik to bylo u 1. pujcky? A mela si nake zapisy v registrech? Nebo proc si sla k nim.
Provident myslim pokuty nedava ale na bezhotovostni nepujci tolik a na hotovostni taky ne a preplatis vic.

Neni pravda ze na bezhotovostní nepujci tolik provident, ted menili spoustu veci kvůli zakonu, tak treba zkuste infolinku a poptat se

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 16:09
@Anonymní píše:
Neni pravda ze na bezhotovostní nepujci tolik provident, ted menili spoustu veci kvůli zakonu, tak treba zkuste infolinku a poptat se

Co myslis ze jsem udelala ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 23:07

Ahoj zápis v registru jsem měla. U první půjčky to bylo taky tak cose týká přeplacení. :zed: A pozor na tu možnost, že pokud dobře splácíš, tak ti v půlce splaceneho úvěru pošlou automaticky peníze a prodlouží se ti doba splatnosti půjčky. Dej to vyškrtnout ze smlouvy!!! :zed: Jo, pokud se ti změní finanční situace, tak žádnou milost nečekej :pankac: Jinak Provident dává u nových smluv pokuty-uv hotovostní tam je to snad u 1a 1/2 násobku nezaplacené splátky a už platíš za návštěvu mamagera 500kc a snad i úroky. U bezhotovostní půjčky je to podobně. :pankac: A ponovu platí i u starých smluv, že pokud nezaplatíš minimálně jednou za dva měsíce řádnou splátku, tak tě odepíšou. Provident dává i velké cifry, ale pokudje nový, tak vysoké částky moc nenabízí :nevim: Tak si to prosím hodně dobře rozmysli. Ostatní firmy to mají podobné :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 12:38
@Anonymní píše:
Ahoj zápis v registru jsem měla. U první půjčky to bylo taky tak cose týká přeplacení. :zed: A pozor na tu možnost, že pokud dobře splácíš, tak ti v půlce splaceneho úvěru pošlou automaticky peníze a prodlouží se ti doba splatnosti půjčky. Dej to vyškrtnout ze smlouvy!!! :zed: Jo, pokud se ti změní finanční situace, tak žádnou milost nečekej :pankac: Jinak Provident dává u nových smluv pokuty-uv hotovostní tam je to snad u 1a 1/2 násobku nezaplacené splátky a už platíš za návštěvu mamagera 500kc a snad i úroky. U bezhotovostní půjčky je to podobně. :pankac: A ponovu platí i u starých smluv, že pokud nezaplatíš minimálně jednou za dva měsíce řádnou splátku, tak tě odepíšou. Provident dává i velké cifry, ale pokudje nový, tak vysoké částky moc nenabízí :nevim: Tak si to prosím hodně dobře rozmysli. Ostatní firmy to mají podobné :mrgreen:

Co jsme sledovali a ruzne zkounali tak nam vyslo ze ten proficredit je i lepsi jak provident. Ptali jsme se jedne znamen co u providentu delala a ta nam radila.
Tech moznosti moc neni no…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 09:31

Nevím, jestli je to pořád aktuální, ale já jsem půjčku od nich měla a všechno proběhlo bez problémů, ale musíš splácet, jak máš. To si spousta lidí předem neuvědomí, a pak se z toho můžou složit :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama