Proficredit půjčka - reálné zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:25
Proficredit pujcka - realne zkusenosti

Ahoj,

je tu nekdo kdo ma nyni nebo mel pujcku u proficredit? Kolik hste si pujcivali, kolik splacite, jaka je konecna castka atd a taky jak to probihalo ci jak jste spokojeni atd atd.

S pritelem uvazujeme, ze jejich pujcku vezmeme. Dostali jsme nabidku i jinde, ale porad nam toto vychazi jako nejschudnejsi reseni ale rada bych slysela i jak jsou spokojeni ostatni…

Prosim piste jen TI CO PUJCKU MAJI CI MELI na komentare od nekoho kdo si pujcku nebral jaka je to lichva atd neni nikdo zvedavy. Hledam jen skutecne lidi co si pujcili a jejich zkusenosti…

Moc dekuji a omlouvam se za anonym ale je mi jasne, ze se zde najde par dan co by rypali.

Dekujj ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 13:38

Já ji mela od nich. Dvě -jednu na 20000Kč, druhou na 50000Kč. U té druhé se splácelo 3300 měsíčně a bylo to a 36 měsíců. Co přeplatíš si spočítej sama. :zed: Byla jsem blbá. A když nezaplatíš včas, tak naskakujou penále a pokuty. Možná lepší provident, ale u něj bezhotovostní, tam to není tolik přeplacení. Ale už taky dávají pokuty atd. Řekla bych, že se tam v případě problémů líp domluvíš. No nejlepší je banka, ale záleží na registrech atd. Každý má důvodů mnoho proč jde k někomu pro penize :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 15:08
@Anonymní píše:
Já ji mela od nich. Dvě -jednu na 20000Kč, druhou na 50000Kč. U té druhé se splácelo 3300 měsíčně a bylo to a 36 měsíců. Co přeplatíš si spočítej sama. :zed: Byla jsem blbá. A když nezaplatíš včas, tak naskakujou penále a pokuty. Možná lepší provident, ale u něj bezhotovostní, tam to není tolik přeplacení. Ale už taky dávají pokuty atd. Řekla bych, že se tam v případě problémů líp domluvíš. No nejlepší je banka, ale záleží na registrech atd. Každý má důvodů mnoho proč jde k někomu pro penize :zed:

preplatila si vic jak 2× tolik no… kolik to bylo u 1. pujcky? A mela si nake zapisy v registrech? Nebo proc si sla k nim.
Provident myslim pokuty nedava ale na bezhotovostni nepujci tolik a na hotovostni taky ne a preplatis vic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 15:21
@Anonymní píše:
preplatila si vic jak 2× tolik no… kolik to bylo u 1. pujcky? A mela si nake zapisy v registrech? Nebo proc si sla k nim.
Provident myslim pokuty nedava ale na bezhotovostni nepujci tolik a na hotovostni taky ne a preplatis vic.

Neni pravda ze na bezhotovostní nepujci tolik provident, ted menili spoustu veci kvůli zakonu, tak treba zkuste infolinku a poptat se

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 16:09
@Anonymní píše:
Neni pravda ze na bezhotovostní nepujci tolik provident, ted menili spoustu veci kvůli zakonu, tak treba zkuste infolinku a poptat se

Co myslis ze jsem udelala ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 23:07

Ahoj zápis v registru jsem měla. U první půjčky to bylo taky tak cose týká přeplacení. :zed: A pozor na tu možnost, že pokud dobře splácíš, tak ti v půlce splaceneho úvěru pošlou automaticky peníze a prodlouží se ti doba splatnosti půjčky. Dej to vyškrtnout ze smlouvy!!! :zed: Jo, pokud se ti změní finanční situace, tak žádnou milost nečekej :pankac: Jinak Provident dává u nových smluv pokuty-uv hotovostní tam je to snad u 1a 1/2 násobku nezaplacené splátky a už platíš za návštěvu mamagera 500kc a snad i úroky. U bezhotovostní půjčky je to podobně. :pankac: A ponovu platí i u starých smluv, že pokud nezaplatíš minimálně jednou za dva měsíce řádnou splátku, tak tě odepíšou. Provident dává i velké cifry, ale pokudje nový, tak vysoké částky moc nenabízí :nevim: Tak si to prosím hodně dobře rozmysli. Ostatní firmy to mají podobné :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 12:38
@Anonymní píše:
Ahoj zápis v registru jsem měla. U první půjčky to bylo taky tak cose týká přeplacení. :zed: A pozor na tu možnost, že pokud dobře splácíš, tak ti v půlce splaceneho úvěru pošlou automaticky peníze a prodlouží se ti doba splatnosti půjčky. Dej to vyškrtnout ze smlouvy!!! :zed: Jo, pokud se ti změní finanční situace, tak žádnou milost nečekej :pankac: Jinak Provident dává u nových smluv pokuty-uv hotovostní tam je to snad u 1a 1/2 násobku nezaplacené splátky a už platíš za návštěvu mamagera 500kc a snad i úroky. U bezhotovostní půjčky je to podobně. :pankac: A ponovu platí i u starých smluv, že pokud nezaplatíš minimálně jednou za dva měsíce řádnou splátku, tak tě odepíšou. Provident dává i velké cifry, ale pokudje nový, tak vysoké částky moc nenabízí :nevim: Tak si to prosím hodně dobře rozmysli. Ostatní firmy to mají podobné :mrgreen:

Co jsme sledovali a ruzne zkounali tak nam vyslo ze ten proficredit je i lepsi jak provident. Ptali jsme se jedne znamen co u providentu delala a ta nam radila.
Tech moznosti moc neni no…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 09:31

Nevím, jestli je to pořád aktuální, ale já jsem půjčku od nich měla a všechno proběhlo bez problémů, ale musíš splácet, jak máš. To si spousta lidí předem neuvědomí, a pak se z toho můžou složit :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >