PROFÍK KOŽNÍ - OV, FM,NJ ..

538
15.2.21 17:34

PROFIK KOŽNÍ- OV, FM,NJ ..

Zdravím holky, potřebuji pro syna fakt dobrého kožního. Byli jsme u třech kožních a nikdo neví co ma, přehodili si ho Jak horkou bramboru, poslední ho poslala na odběry kůže, ale i přesto neví co to je, ma napsáno 4 druhy exemu. A v podstatě léčba žádná, jen mam promazavat, kupuji v lékárně na vlastní náklady krémy. Ma to přes dva roky, pořad stejne. A Teď v zimě to ma fakt hrozne. Potřebovala bych nekoho, kdo
Určí nemoc a nějak budeme léčit, nebo vyřadí se nějaké potraviny z jídelníčku, Ja už fakt nevím. Prosím
O doporučení. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10512
15.2.21 17:49
@santape píše:
Zdravím holky, potřebuji pro syna fakt dobrého kožního. Byli jsme u třech kožních a nikdo neví co ma, přehodili si ho Jak horkou bramboru, poslední ho poslala na odběry kůže, ale i přesto neví co to je, ma napsáno 4 druhy exemu. A v podstatě léčba žádná, jen mam promazavat, kupuji v lékárně na vlastní náklady krémy. Ma to přes dva roky, pořad stejne. A Teď v zimě to ma fakt hrozne. Potřebovala bych nekoho, kdo
Určí nemoc a nějak budeme léčit, nebo vyřadí se nějaké potraviny z jídelníčku, Ja už fakt nevím. Prosím
O doporučení. :mavam:

A nepomohli by na alergologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4206
15.2.21 17:53

Hele nás se synem poslala mudra do Brna, berou všechny jen se musíš dopředu objednat. Jezdí se tam z celé Moravy.. Byli jsme poprvé, odešli s třema mastičkama a za 3 týdny jdem zase. Měla jsem z toho hrozně dobrý pocit. Klidně napiš SZ. Malý má taky ekzém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
15.2.21 17:55

Já byla s dcerou u Dr. Králové, byla fajn, nechtela se hned pouštět do kortikoidů a přijde mi jako zkušená lékařka. Ještě byla super Mlynářová, ale ta už neordinuje. Osobně mám ovšem nejlepší zkušenost z bachovkama. Ty doopravdy zabraly a už se exzem nevrátil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
15.2.21 18:01

Také můžu doporučit Brno, nemocnici Černopolní, je tam výborné kožní. Je teda dětské, ale myslím, že se dá domluvit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4206
15.2.21 18:14

@Petája jj přesně tam jsme byli.. :palec:

@Dermabion opravdu pomohly bachovky? A v jakém dávkování? A od jakého věku jsou vhodné..? Jestli se mám někde zeptat, zeptám se, jen nevím kde.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
15.2.21 18:22

@Zuzee87 pomohly, bylo ji tuším rok a půl a já dostala kontakt na paní od kamarádky. Paní jsem napsala e-mail s problémem ona se ještě na něco vyptala a pak mi poslala krém i esence s davkovaním. Hele já jsem v tomhle úplný skeptik zejména když se ptala na datum narozenin atd ale fakt to zabralo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
15.2.21 18:26

Jezdíme tam vlastně doteď, malý tam ležel jako miminko.
Ambulance i nemocnice fakt super přístup, jak po odborné, tak po,,citové" stránce… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4206
15.2.21 22:17

@Dermabion a můžu prosím požádat o kontakt? Když pomůže a ekzém zmizí, zašlu láhev vína :mrgreen:

@Petája přesně. V ordinaci byly úplně zlaté, jak paní doktorka tak sestřička. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
15.2.21 22:33

@Zuzee87 víno netřeba hlavně ať to pomůže gabduchackova@gmail.com

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4206
16.2.21 09:49

@Dermabion děkuji moc, hned ji jdu napsat :palec: :mavam: kdyby to pomohlo je to na víc než láhev vína!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
16.2.21 17:13
@Dermabion píše:
@Zuzee87 víno netřeba hlavně ať to pomůže gabduchackova@gmail.com

To zní skvele, exem zmizel, jdu napsat také. 😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
17.2.21 07:51

Doufám, ze to zabere i u vás. Dcera měla tekutý pudr, krém (ale ten jsem míč nepoužívala) a kapky (ty jsem jí kapala do mléka)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat