Progesteron besins v tehotenstvi (vytok )

Anonymní
4.12.20 22:00

Progesteron besins v tehotenstvi (vytok )

Ahoj holky. Otehotnela jsem po samovolném potratu a ted jsem 8tt. Vcera na kontrole uz bylo videt srdicko a vse bylo v poradku, ale doktorka mi predepsala progesteron ( kvuli samovolnemu potratu pred ). Vcera jsem zavedla vecer prvni tabletku. Rano jsem se probudila s mega hutnym vytokem v bile barve. Tohle jsem snad jeste nevidela. Cele kalhotky bile od toho. A ted vecer jsem na toaletnim papire objevila trosku hnedeho vytoku ( svetle hnede fakt minimun ). Nemate nekdo zkusenosti se stejnym praskem? Nevim, jestli se bat nebo se nic nedeje.. ale dnes radeji uz tobolku nezavedu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53
4.12.20 22:10

Já teda nemám přímo zkušenost s tímto progesteronem ale brala jsem 3× denně utrogestan (coz je myslím skoro stejné). A taky jsem od toho měla bily výtok a musela jsem používat ty malé vložky. Pokud jsi zaznamenala hnědé špinění, tak to nemusí být nic vážného pokud tě nebolí břicho nebo tak ale pro klid si klidně zavolej doktorovi. (Taky jsem měla do 11tt občas tmavý výtok) Držím palce a hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
4.12.20 22:36

Já ho brala 3× denně až do 18tt. Hnědý výtok se ti v prvním trimestru muže kdykoliv objevit. Po progesteronu určitě nepotratis, ba naopak je na udržení těhotenství. Vytekat z tebe bude určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 22:50

@Ajkule ja si myslim, jestli to neni od toho prvniho zavedeni nejak podrazdene a telo so musi zvyknout. Protoze nez jsem zavedla, tak bylo vse v poradku.

• Citovat
  • Nahlásit
118
4.12.20 22:51

Normalne vyteka ten cipek, cely se nevstreba, to neni klasicky vytok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 22:52

@jájinka007 to me napadlo, me spis trapi, ze i s tim prislo to spineni

• Citovat
  • Nahlásit
279
5.12.20 07:09

At jsem kdykoli mela jakykoli cipek na zavadeni do pochvy, tak jsem si vecer nalepila intimku, protoze mi bylo jasne, ze sotva se rano posadim na posteli, vsechno to vytece. Besins jsem brala taky a opravdu vyteka ten rozpusteny prasek.
Krvaceni je sice jednim z nezadoucich ucinku, ale tvoje spineni bych progesteronu neprikladala. Ten je na udrzeni tehotenstvi. Uzivala bych dal, pokud by se opakovalo, kontaktovala bych doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
5.12.20 07:53
@Anonymní píše:
@Ajkule ja si myslim, jestli to neni od toho prvniho zavedeni nejak podrazdene a telo so musi zvyknout. Protoze nez jsem zavedla, tak bylo vse v poradku.

V tuhle chvíli je to tam daleko víc prokrvene, každý doktor ti řekne, ze spineni v začátcích je dost časté. Většinou za to muže nějaká praskla cevka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat