Progesteron čípky a motání hlavy

Anonymní
14.6.21 10:50

Progesteron čípky a motani hlavy

Dobrý den. V pátek jsem byla na ket. Každý večer už cca 10 dní zavadím každý večer 1 progesteron. Celou dobu mi bylo dobře, ale od soboty mám motani hlavy jako u kocoviny. Venku hezky a já nemůžu jít ani nakoupit, protože si připadám jak ozrala. Do toho je mi na :poblion: :poblion:. Nejsem naivní a vím, že to nemůže mít nic společného s těhotenstvím a musí to dělat ten progesteron. Nemáte nějakou radu, co vám pomohlo? Myslela jsem, že když se zavádí, tak negativní účinky mít nebudu. Brala jsem ho i po et, daleko vyšší dávky 2-0-2 a nic takového jsem neměla. Ovitrelle mám aplikovaný před 11 dny, tak si nemyslím, že je to z toho. Děkuji za odpověď, anonym nikdo neví, že navštěvujeme kliniku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
14.6.21 12:47

Mne se taky motala hlava pri uzivani Utrogestanu zavadenim. Nebyla to sugesce. Vyjimecne jsem si necetla pribalovy letak. Az kdyz se mi hlava motala par dni, tak me napadlo si ho precist. Nepomahalo nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2571
14.6.21 12:51

Ja to nemela, ale tyhle veci jsou v nezadoucich ucincich…pri zavadeni je moznost NU mensi, ale je…zavolej do CAR svemu osetrujicime a rekni mu to, nezadouci ucinky se maji hlasit, jen doktor ti muze dat neco jine, nebo zmenit davkovani, nebo rict, ze je to ok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
14.6.21 12:57

Mě se při zavádění hlava nemotá, ale Progesteron jako takový způsobuje motani hlavy. Jakože když se ti v těhotenství motá hlava, může za to progesteron (a nestabilita cukru v krvi). Když je ti na blití, může za to HCG a Progesteron. Když jsi naladová, může za to Estrogen. Když tě nadýmá, je to Progesteron… To je dle studie a já jsem živým příkladem :mrgreen:

Nebo nestabilní hladina cukru v krvi. Jist pravidelně a vyváženě. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.21 13:25

Holky děkuji, tak já to vydržím. Když nic nedělám je mi dobře, ale jakmile vstanu :poblion: :poblion: Otravovat na klinice nechci, skrz motani hlavy. Jen mě zajímalo, jestli někomu něco pomohlo :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat