Nepřestal se vysílat program Fine living?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drovers
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 05.01.18 21:18
program Fine living

Ahoj, mám dotaz pro ty, co sledují/mají program skylinku Fine living. Zmizel mi z nabídky, na skylinku v přehledu programů ho nevidím… Přestali to úplně vysílat, netušíte někdo???

Reakce:

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 05.01.18 21:29

@Drovers taky jsem ho dnes hledala, píšou tam něco jako že vysílání bylo ukončeno z důvodu neobnovení smlouvy s vysílatelem, a že se připravuje náhradní program.

Drovers
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 05.01.18 21:42

@analoja Aha, tak to je škoda, děkuju za informaci :kytka:, já tam nikde žádné info ani nenašla, asi jsem blbě hledala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >