Nepřestal se vysílat program Fine living?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drovers
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 05.01.18 21:18
program Fine living

Ahoj, mám dotaz pro ty, co sledují/mají program skylinku Fine living. Zmizel mi z nabídky, na skylinku v přehledu programů ho nevidím… Přestali to úplně vysílat, netušíte někdo???

Reklama

Reakce:

analoja
Závislačka 3780 příspěvků 05.01.18 21:29

@Drovers taky jsem ho dnes hledala, píšou tam něco jako že vysílání bylo ukončeno z důvodu neobnovení smlouvy s vysílatelem, a že se připravuje náhradní program.

Drovers
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 05.01.18 21:42

@analoja Aha, tak to je škoda, děkuju za informaci :kytka:, já tam nikde žádné info ani nenašla, asi jsem blbě hledala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama