Nepřestal se vysílat program Fine living?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Drovers
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 05.01.18 21:18
program Fine living

Ahoj, mám dotaz pro ty, co sledují/mají program skylinku Fine living. Zmizel mi z nabídky, na skylinku v přehledu programů ho nevidím… Přestali to úplně vysílat, netušíte někdo???

Reakce:
analoja
Závislačka 3781 příspěvků 05.01.18 21:29

@Drovers taky jsem ho dnes hledala, píšou tam něco jako že vysílání bylo ukončeno z důvodu neobnovení smlouvy s vysílatelem, a že se připravuje náhradní program.

Drovers
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 05.01.18 21:42

@analoja Aha, tak to je škoda, děkuju za informaci :kytka:, já tam nikde žádné info ani nenašla, asi jsem blbě hledala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >