Program na výrobu vlastního kalendáře - kde na netu ho najít

212
14.11.05 13:32

Program na výrobu vlastního kalendáře - kde na netu ho najít

Ahoj, před časem jsem na netu našla zajímavý server, kde byla možnost vyrobit si vlastní kalendář (nemuselo se to zadávat do fotolabu). Teď tento server ne a ne najít. Kdybyste o tom někdo věděl, určitě napište. Vloni jsme si zakoupili předtištěný kalendář a tam svoje fotky vlepili, ale tahle možnost, že si to člověk vytiskne celé najednou bez lepení přímo na fotopapíry je určitě lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

186
14.11.05 14:00

Ahoj, něco jsem našla tady www.slunecnice.cz/…endar-Excel/

stáhla jsem si to, ale nejde mi v tom dělat. Tak když na to někdo přijdete, dejte vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
14.11.05 14:03

Bud skuste tento, ale ten je bachnuty nazad do slovenciny, tak si to musite prelozit :roll: http://www.babetko.sk/…iewtopic.php?…

Alebo by sa vam mohlo este zist toto (aj ked to nie je uplne to, co pozadujete :wink: )
http://scrapbook.cz/index.php?…

Tak, nech sa kalendare vydaria a nech sa pacia! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.11.05 20:04

jéé díky :D . Goody

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.11.05 17:08
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.12.05 21:21

já letos tvoříla s tímto SW, mám od nich i ty kalendáře
http://www.vytisknisi.cz/download.htm , RAYFILM PRINTER

• Nahlásit
  • Citovat
868
14.12.05 23:36

...

TO : bbettka

Ahojky,

jestli chceš poradit s tím kalendářem, napiš mi mail nebo SZ.

Já už mám z tohoto softwaru kalendář udělaný (+ stojánek IKEA) a je moc hezký.

Mám ten prográmek už trochu upravený a zformátovaný, takže se s tím i lépe dělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
15.12.05 13:21

Ahoj Petula.
Jsi moc hodná, ale nám teď nějak blbne počítač, tak se v tom někdo pořád šťourá a sem tam se i něco vymaže a taky přestala komunikovat tiskárna… hrůza. Naštěstí internet jde!!! :lol:
Snad po novém roce to už bude ok. Ještě bych se ti ozvala a aspoň bych to měla připravený na příští rok.
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
15.12.05 14:05

bbetka,

OK, tak se pak ozvi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
26.10.10 17:06

Dobrý den prosím o radu sháním program který graficky udělá kalendář z fotek poradíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
25.4.11 23:05

Ja konečně chci vyvolat fotky,ale nevim kde a jak je upravim na poslání.Je lepší fotky,nebo fotokniha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
26.4.11 15:45
SandraMatuskova píše:
Já určitě hlasuji za fotoknihu, mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Fotky jsou opravdu kvalitní, můžete si k nim napsat jakékoliv popisky a většinou máte na výběr plno designů. A finančně to vyjde levněji, než tisk fotek (které budou navíc i menších rozměrů) s albem. Nejlepší zkušenost mám s fotoknihami Piklio, mrkněte na jejich web nebo na FB na fanpage. Fotky můžete nahrát doma a nemusíte ani instalovat nějaký software, všechno mají na stránkách skvěle zařízeno. Je to hračka a máte to jedna dvě hotové :)

Tak pořád nevim. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
26.4.11 22:20
SandraMatuskova píše:
A už jste koukala na jejich web? Já jsem totiž úplně okouzlena večerníčkovými motivy :)) Fajn je i to, že jako nový zákazník dostanete 100 korunový kredit.

Ty večerníčky jsem taky nenašla :cry: .Ale ta 100 mě láká a ještě mají slevu 30%,ale nevim,jestli se to sčítá.Ted mi jedna napsalá,na te druhe diskuzi,že mezi těma fotkama je rozdíl.Zkusim na ukázku i sem,můžu?Tak ta je prez piklio------

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
26.4.11 22:21

A NORMÁLNÍ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3730
27.4.11 22:30
SandraMatuskova píše:
teď koukám, že odkaz vede na hlavní stránku a ne přímo na vzhledy. Tak posílám printscreen, snad pomůže :-)
http://img37.picoodle.com/…8c_u95rq.jpg

Můj počítač to nemůže najít.Ale to je jedno.Vložila jsem si fotky,ono mi to u poloviny ukazalo-vadné a zítra začnu znova. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama