Prográmek na správu domácích financí

8
9.11.07 21:43

Prográmek na správu domácích financí

Ahoj! Nevěděla jsem, kam adresovat toto téma, tak snad to tady klapne. Nevíte, prosím vás o nějakém dobrém a přehledném programu na správu a přehled veškerých domacích financí ??? Děkuji za tip !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

256
10.11.07 10:26

Nevím, ale taky bych to brala. Třeba se někdo ozve.
jaskiva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
10.11.07 10:41

Já se hlásím jako další zájemce.
Díky
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
10.11.07 13:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.11.07 15:05

Šárko, děkuji za tip. O těchto stránkách a možnosti stáhnout si nějaký software bych věděla, ale abych se vyjádřila jasněji, spíše mě zajímá konkrétním program, který už má někdo vyzkoušený a používá jej. Děkuji :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
16.1.08 16:03

Já si náklady a příjmy vedu v klasických tabulkách v Excelu. Dík za odkazy, právě jsem něco stáhla, jdu to prověřit :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
4.5.08 20:52

Ahoj,
podívejte se na www.madatidal.cz Člověk si uvědomí, za co vlastně utrácí.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.8.08 22:53

Halko děkuji za ten program, už ukládám. Zatím od včerejška 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1887
21.8.08 21:14

ahoj, vyborny program, dekuji za typ… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bohemund
7.6.12 23:28

no myslim že stejně nejlepší je Excel

• Nahlásit
  • Citovat
8.6.12 18:56

Holky, stačí excel! A taky dodržování jednoduchého pravidla. Musíte vyžít z částky, která tvoří cca 60% Vašich příjmů. 20% spořit na bydlení/auto/chalupu - zkrátka větší investice a 20% spořit na děcka/jejich studium/penzi apod.

Řídíme se tím a pohoda :-). Rozdělte si kategorie - např. jídlo, drogerka, bydlení, doprava, zábava, mimořádné a zapisujte, zapisujte, zapisujte. A hlavně moc nepřekračovat těch 60%, to je cesta do pekel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bohemund
8.6.12 21:01
@Lucinka_Kla píše:
Holky, stačí excel! A taky dodržování jednoduchého pravidla. Musíte vyžít z částky, která tvoří cca 60% Vašich příjmů. 20% spořit na bydlení/auto/chalupu - zkrátka větší investice a 20% spořit na děcka/jejich studium/penzi apod.Řídíme se tím a pohoda :-). Rozdělte si kategorie - např. jídlo, drogerka, bydlení, doprava, zábava, mimořádné a zapisujte, zapisujte, zapisujte. A hlavně moc nepřekračovat těch 60%, to je cesta do pekel.

chybi ti tam 6 měsiční záloha pro výpadek příjmu :) a spořit 20 procent děckam mi přijde moc, za tu dobu co vyrostou co ty vis jakou budou mit hodnotu, z vlastni zkusenosti (je mi 21) je hlavni mit pro děcka sehnane bydleni, zbytek at se staraji sami, dostat vse od rodicu by me teda nebavilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
9.6.12 17:20
@Bohemund píše:
chybi ti tam 6 měsiční záloha pro výpadek příjmu :) a spořit 20 procent děckam mi přijde moc, za tu dobu co vyrostou co ty vis jakou budou mit hodnotu, z vlastni zkusenosti (je mi 21) je hlavni mit pro děcka sehnane bydleni, zbytek at se staraji sami, dostat vse od rodicu by me teda nebavilo :D

Jasné, však to byl jen příklad! To je na Tobě, jak si tu rezervu nazveš :). Stejně tak někdo spoří děckám na bydlení, někdo na studia, někdo na …
Každého věc :) Někdo nespoří „na děcka“, ale na horší časy. To je šumák. Důležité je, mít nějakou částku jako rezervu, ať se jmenuje jakkoli. Správně jsi určila minimální spodní hranici - cca 6× běžný měsíční výdej :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
12.6.12 09:06

musim suhlasit ze najlepsi je excel, ja mam tak vymakany, ze lepsie si ani neviem predstavit, kto ma zaujem nech pisne emailovu adresu, poslem mu ho… tiez som ho nasla niekde na nete, ale uz si nepamatam kde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
15.6.12 07:31

Ahojky, já používám www.eucty.cz a jsem spokojená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu