Prohlídka na gynekologii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajulinkaPaja
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 14:42
Prohlídka na gynekologii

Hezký den, 12.12. jsem byla na kontrole u své gynekoložky, která mi předepsala HA, kterou jsem měla nasadit hned co začne MS ta začala 16.12. a ja nestihla nasadit a už od té prohlídky jsem byla objednaná za tři měsíce na další kontrolu (dobrání pilulek z balení) ale jelikož jsem to nenasadila už v prosinci ale až teď v lednu mám se přeobjednat a nebo tam jít? :roll: Radši se zeptám tady než tam volat zbytečně :) doufám že jsem to napsala dobře a budete rozumět na co se ptám :) ještě otázka jaké máte zkušenosti s HA Bonadea?:)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAzeretereza
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 21.01.18 14:48

No to ti tady asi nikdo nerekne, ale z logiky veci, pokud jsi byla objednana az po dobrani pilulek, tak se preobjednej. Vzdyt ti nikdo hlavu neutrhne, je na tobe, kdy si HA nasadis.

Uživatel je onlineAstraG
Závislačka 4360 příspěvků 21.01.18 15:03

A ty máš tu antikoncepci jen na tři měsíce a pak už ji brát nebudeš? POkud ano, a máš mít kontrolu po vybrání všech platíček, pak se přeobjednej, pokud budeš v užívání pokračovat, tak je myslím jedno, kdy na kontrolu půjdeš. Bonadeu mám a nemám s ní žádné problémy. Měla by být nízkohormonová.

PajulinkaPaja
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 15:07
@AstraG píše:
A ty máš tu antikoncepci jen na tři měsíce a pak už ji brát nebudeš? POkud ano, a máš mít kontrolu po vybrání všech platíček, pak se přeobjednej, pokud budeš v užívání pokračovat, tak je myslím jedno, kdy na kontrolu půjdeš. Bonadeu mám a nemám s ní žádné problémy. Měla by být nízkohormonová.

Hodlám v ni pokračovat, (měla jsem předtím Jeanine ale přešla jsem na tuhle, snad mi nějak nepokazi to co Jeanine napravila :roll: ) nerada bych tam prisla a dostala vynadáno že ještě nemám dobráno… :roll: a volat tam mi přijde trapný :oops:

ananasik
Povídálka 32 příspěvků 21.01.18 18:49
Pomooc

Ahooj chtěla jsem se zeptat, gynekolog mi zjistil pred týdnem malou cystu na vaječníku. Dal mi voltaren a nic víc mi neřekl, ted mám menses, občas me to bolí napravo vice, kdy to přestane? Mužů jít cvičit do fitka? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 17:50
Pozna gynekolog

Dobrý den,
prosim o anonymitu ( nemusí vědět rodina ). Dneska ráno jsem si vzala pilulku po. Ve čtvrtek mám jít na preventivku, je možné aby gynekolog něco poznal?
Myslím si že ne, ale za zeptání nic nedám.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 06.02.18 17:59

Já bych mu to naopak schválně řekla. I takový zásah by měl mít ve tvé kartě.

ka2ka
Extra třída :D 12447 příspěvků 1 inzerát 06.02.18 17:59

Ne

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 06.02.18 18:19

Minimálně by ti možná řekl, jestli pilulka zabrala…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 18:39

@lalaláček
To pochybuji, že by za dva dny poznal jestli zabrala.
autorka

Gina
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 6 inzerátů 06.02.18 19:02

Nezpůsobuje náhodou Postinor následné uměle vyvolané krvácení? To by předpokládám doktor poznal :-D

Russet
Echt Kelišová 9244 příspěvků 06.02.18 19:09
@Gina píše:
Nezpůsobuje náhodou Postinor následné uměle vyvolané krvácení? To by předpokládám doktor poznal :-D

Taky si myslím. To půjde s krvácením na preventivku? Ale netuším, kdy začne krvácení. Každopádně bych mu to řekla.

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 06.02.18 19:09

Já bych mu to každopádně řekla. Nějak mě nenapadá důvod, proč to před ním tajit.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1529 příspěvků 06.02.18 19:17

Pilulka po je na recept, ne? Takze doktor stejne vi, co ti predepisoval. Nebo to jde koupit v lekarne jen tak (bez vedomi gynekologa)?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9103 příspěvků 06.02.18 19:30

@pedigka není na recept

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama