Prohlídka na očním a následná bolest oka

19.4.17 13:40

prohlídka na očním a následná bolest oka

Ahoj, včera jsem byla na prevenci na očním. Od vyšetření mě ale chvílema dost bolí v oku. Hlavně v pravém, protože tam mi svítila dvakrát - vracela se k němu a ještě něco kontrolovala. Byla jsem na prohlídce asi po dvanácti letech, tak si ani nepamatuju, jestli mi posledně něco takového dělali a jestli to taky tak bolelo. Máte někdo podobnou zkušenost? Je ta bolest normální (třeba od podráždění tím světlem)? Díky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2739
19.4.17 14:06

Není jednodušší zvednout telefon a zavolat tam než to řešit tady…? já po kontrole na očním nikdy žádné problémy neměla- nepočítám, když mi rozkapou oči, to je jasné, že je podráždí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 14:10

No… Poslední dobou jsem na očním pečená vařená. Dělali mi už všechny (do slova) vyšetření a to i mi dávali drátky přímo na oko. A za mě tedy ne. Nikdy mě oči nijak neboleli. Ale podle mě, neudělal se ti tam nějaký zánět, nebo třeba v tvém případě může být to oko nějak podrážděné, ale že by to bylo ze světla z vyšetření se mi nezdá. Nicméně možné je asi vše. Smím se zeptat kde jsi byla na očním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama