Prohlídka u pediatra a nemocná matka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Strawcherry
Nováček 4 příspěvky 03.04.19 08:40
Prohlídka u pediatra a nemocná matka

Dobrý den, mám možná hloupý dotaz. Můžu jít s malým zítra na tříměsíční prohlídku, když mám silnou rýmu? Sice nosím roušku (abych nešířila vira na malého. nevím do jaké míry to může pomoci), ale mám strach, abych nenakazila zdravá miminka v ordinaci. Děkuji za zkušenosti.

Reakce:
hanaross
Kecalka 169 příspěvků 03.04.19 08:44

Promiň, ale do poradny mezi zdravé deti bych nelezla, to ti tam všechny maminky podekuji, proste se preobjednej to snad není problém zvednout telefon a zavolat

Levandulina
Kelišová 6495 příspěvků 21 inzerátů 03.04.19 08:45

Raději tam nechoď a odlož to. Nebyla bych nadšená, kdybych tam přišla na kontrolu s miminkem a byl tam někdo nemocný…

Tichošlápek
Extra třída :D 13699 příspěvků 03.04.19 08:45

Ne, chodil manžel, když jsem byla nemocná

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16094 příspěvků 03.04.19 08:48

@Strawcherry nevim, jak to funguje u vas, u nas jsme objednani presne na cas, takze nikoho moc nepotkam. Navic silna ryma je co? Kapni si kapky, at nekychas, zakladni hygienicke navyky jiste mas. Ty nejsi starsi sourozenec, ktery si neumi dat ruku pred pusu a kasle na vsechny kolem, to problem je. A pokud bych si nebyla jista, tak bych doktorce zavolala.

Strawcherry
Nováček 4 příspěvky 03.04.19 08:49

Děkuji, tak já jí raději zavolám. Že mě to nenapadlo hned! :oops:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 03.04.19 08:54

Já bych tam poslala chlapa, nebo třeba sestru, babičku, kdo by měl zrovna čas a nebyl marod. Nemocná bych mezi děti nelezla.

Dory22
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 03.04.19 08:57

Zavolej a přeobjednej se. Taky jsem to asi 3× udělala. Jednou byla dcera nemocná a 2× já. Prostě jsem zvedla telefon a přeobjednala se. Jsme vždy objednaný na čas. Vždy když přijdeme, tak v čekárně někdo je. Tak je lepší se přeobjednat. I dr. to vždycky říká, že kdyby něco, že stačí zavolat. Jednou šel i přítel, protože dcera byla objednaná na nějaké testy a já byla nemocná.

Bábrdl
Generální žvanilka 23183 příspěvků 03.04.19 09:07
@Strawcherry píše:
Dobrý den, mám možná hloupý dotaz. Můžu jít s malým zítra na tříměsíční prohlídku, když mám silnou rýmu? Sice nosím roušku (abych nešířila vira na malého. nevím do jaké míry to může pomoci), ale mám strach, abych nenakazila zdravá miminka v ordinaci. Děkuji za zkušenosti.

Jsi hodná, že to řešíš. Většině jsou cizí děti ukradené a klidně naprskají na zdravá miminka…

Ennny
Závislačka 3323 příspěvků 03.04.19 09:09

Buď tam pošli chlapa nebo babičku pokud je prohlídka neodlozitelna a nebo preobjednat , nemocná mezi děti neee ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 43294 příspěvků 03.04.19 09:16

@Strawcherry tak zavolej a přelož návštěvu, ono se nic nestane ;)

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3883 příspěvků 03.04.19 09:32

@Strawcherry Já vždycky doktorce zavolám a domluvím se že přijdu na konec běžných ordinačních hodin a ne do poradny je jedno jestli mám rýmu já nebo dítě. Nebo pošlu s dítětem manžela.

Titty
Echt Kelišová 8274 příspěvků 03.04.19 09:33

Nebo u nás jsme to dělali tak, že jsem se domluvila se sestrou, čekala jsem s dětmi v autě nebo venku před budovou a když jsme měli přijít na řadu, sestra mi zavolala na mobil. U nás to byl tedy opačný případ, šli jsme na kontrolu po nemoci a nechtěla jsem v čekárně nachytat další bacily.

Váš příspěvek
Reklama