Prohlubeň nad pupíkem v těhotenství

11689
19.3.16 14:21

Prohlubeň nad pupíkem v těhotenství

Hezkou sobotu,

už pár dní si všímám, že mám zhruba 3 cm nad pupíkem uprostřed prohlubeň, nebo řekněme důlek, někdy je i vidět na pohled, někdy jí jen nahmatám, někdy není znát vůbec, co v té oblasti je? Není to vrchol dělohy? Nebo je to nějaký rozestup svalů? Také jsem si všimla, že když mi břicho ztvrdne, tak se prohlubeň posune o kousek níže - k pupíku, takže se mi propadne. :think:
Jsem 25tt. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13822
19.3.16 14:46

@hehehe Ahoj :mavam: To už jsi daleko, musím nahlídnout do skupiny :) Řekla bych, že to bude vrchol dělohy. A prohlubeň to dělá oproti ostatnímu měkkému břichu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5974
19.3.16 14:50

Mně se to dělalo také, nevím, co tam je. Každopádně mi pak vylezl i pupík. A ta prohlubeň mi tam zůstala i teď, ne tolik, ale mírný dolík tam mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
19.3.16 15:02

@hehehe. Ahoj, není to pupeční kýla? já to měla u prvního tehu, byla to ztencena kůže, po porodu to zmizelo.. Teď jsem v 19 Tt a už se mi to zase objevilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
19.3.16 16:20

@PetiteFillette
Ahoj ;) Klidně bych byla ještě dál! Tak snad jo, příště se zkusím zeptat u Dr., právě mě napadla i ty kýla, co zmiňuje @veverka87 ale to jsem četla spíš v souvislosti s břichem u dětí. No a nebo rozestoupené svaly, ale to by se asi neměnilo, když třeba ztvrdne to břicho… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
19.3.16 20:43

@hehehe. Mě tenkrát doktor řekl, že to je kýla, ale když to zmizelo… :think: ty svaly by to být klidně mohly. A jak se to břicho stáhne při tvrdnutí, tak proto se to mění.. Ale nevím, mě břicho asi nikdy netvrdlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
19.3.16 20:47

@veverka87
No ono to trochu mizí a pak zas objevuje…Fakt nevím… Možná je tam jen přechod mezi dělohou a střevy, jsem taková hubená. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama