Projevilo se u někoho takto těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 13:02
Projevilo se u někoho takto těhotenství?

Trochu se stydím, že to řeším, ale prosím o vase zkušenosti. Od cca 2 dne ovulace mám pocit v prsou, jako když se spouští mléko při kojení. Jedno dítě už mám, ale nekojím už přes rok. Snažíme se o dítě. Neměl jste prosím někdo podobný pocit v ranném stadiu tehotenství? Na testovaní je jeste brzo. Do očekavané MS chybí 5 dní. Dekuji.

Reakce:
7.straka
Kecalka 365 příspěvků 18.12.18 13:20

Nestyď se, ale asi budeš muset vydržet.
Mně ještě před vynecháním menstruace všechno smrdelo. Nic není nemožné. :nevim:

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 18.12.18 13:21
@Anonymní píše:
Trochu se stydím, že to řeším, ale prosím o vase zkušenosti. Od cca 2 dne ovulace mám pocit v prsou, jako když se spouští mléko při kojení. Jedno dítě už mám, ale nekojím už přes rok. Snažíme se o dítě. Neměl jste prosím někdo podobný pocit v ranném stadiu tehotenství? Na testovaní je jeste brzo. Do očekavané MS chybí 5 dní. Dekuji.

Ne. Do absence MS mi bylo stejně jako během roku.

chaela
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 2 inzeráty 18.12.18 13:32

Možný je všechno. Já jsem teď na začátku 5. týdne A už mě bolí břicho při namaze. Čekala bych to až mnohem později. Stejně tak citlivost na pachy. Ale zase 2 dny po ovulaci se mi zdá hodně brzo, to je to oplodnění vajíčko teprve někde na cestě do dělohy, ale kdo ví.

Mia. Prcek
Kecalka 185 příspěvků 18.12.18 13:37

Já jsem to tak měla.. Ne Teda asi 2 dny po ovulaci, ale celkem brzy. Snažili jsme se už 3 rok a nějak to nevychazelo. Teď jsem 12 tt a celkem brzy po styku jsem si byla víceméně jistá, že teď to vyšlo. A zmiňovaný pocit jak při kojení byl mezi prvními :) ale může to znamenat úplně cokoliv. Neupinala bych se na to :)

PHV
Kecalka 468 příspěvků 18.12.18 13:47

Jsem ve 23.tydnu a slabě pozitivní mi vyšel 5 dní před MS. Možné je vše

LeonkaLenka
Povídálka 41 příspěvků 18.12.18 13:49

Ja testovala 2dny pred ms,carka se mi ukazala uz krasna a testovala jsem prave proto ze me palila zaha,pri namaze me pichlo v podbrisku a strasne mi vse smrdelo

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 18.12.18 15:07

Toto se me stalo , tak dva mesice zpet . Chovala jsem kojene mimi a najednou tlak v prsou ,presne jak kdyz se zpousti mliko :lol: a pak par dni na to znovu . Ale tehotenstvi z toho bohuzel nebylo .. Mela jsem asi nejake poplasene hormony . :mavam:

Štrample obecná
Kecalka 335 příspěvků 18.12.18 15:08

Já jsem na sobě druhé těhotenství poznala snad 2 dny po ovulaci. Jako ne, že bych si byla jistá, že je to těhotenství, ale jednoznačně jsem cítila, že je něco jinak.
Měla jsem specifické píchání v podbřišku, jaké normálně nemívám a prsa pocitově jako nalitá - nešlo o objem, ale o pocit - takové to píchání, pnutí, lechtání či jak to popsat. Otěhotněla jsemani ne půl roku od ukončení kojení, tak si ty pocity taky ještě hodně dobře pamatuju. :pankac:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6871 příspěvků 18.12.18 15:51

Měla jsem příznaky týden před menzes. Bylo to třetí těhotenství takže jsem je poznala neomylně. Těhotenský test jsem dělala jen tak pro pořádek. Ale ví, že jsem měla ovulaci 9den cyklu. To, co popisuješ, jsem měla občas po ovulaci, ale nikdy z toho těhotenství nebylo.

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 18.12.18 18:12

Týden před MS jsem měla neskutečnou chuť na maso, hlavně na syrové hovězí (tatarák, rare steak) a na uzeniny. Zfutrovala jsem tehdy kolegovi v práci celej balík choriza. Do té doby jsem byla ma rostlinné stravě. Pak den před MS jsem měla neskutečnou touhu dát manželovi pěstí jak mě vytáčel jeho obličej, smáli jsme se tomu jak bude zas třeba vymítač. No a den očekávaný MS dvě čárky, vyloženě blbě mi začlo být až po 14 dnech.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >