Projevy deprese u čtyřletého dítěte?

111
30.6.15 21:57

Projevy deprese u čtyřletého dítěte?

Ahoj, slyšeli jste to někdo od svého dítka? Moje čtyřletá holčička mi dnes večer řekla, že se nemá ráda, nelíbí se jí na světě a nebaví ji život.
Rozvádím se, manžel s námi už dlouho nežije a pouze několikrát za měsíc přijede jakoby na „návštěvu“. Dětem nikdy nijak zvlášť nechyběl (mají 3 a 4 roky), pouze občas starší dcerce. Teď, během rozvodu, se začal dětem enormnně věnovat, bere je na výlety, do ZOO atd, děti jsou z něj v sedmém nebi, já trnu, co zamýšlí. Pokaždé od něj přijdou úplně psychicky rozložené, plačící a trvá několik dní, než je dám do pořádku. Často opakují, že chtějí za tatínkem (dřív je nic takového ani nenapadlo), že se jim stýská, vyprávějí, jak to s ním bylo úžasné… Nevím, jak mám reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.6.15 22:10

@Renoir To deprese nebude, to je jenom manipuluje tatínek. opravdu pozor na to, co zamýšlí, pokud se rozvádíte. Poraď se se svou právničkou a prober to s ní.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2243
30.6.15 22:14

Upřímně řečeno, taková slova čtyřleté dítě samo od sebe nevymyslí, to musela někde slyšet. Rozvod musí pro děti dost náročný, zvlášť takové změny v chování tatínka, těžko říct, jestli se je nepokouší nějak manipulovat nebo mu dochází, že o děti takhle přichází a chce jim to skutečně vynahradit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama