Projevy tehu před pozitivním testem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violla
Stálice 63 příspěvků 05.04.18 19:57
Projevy tehu před pozitivním testem

Maminky…Všude se pise ze první příznaky tehu jsou zvetsena prsa, nevolnosti atd…
Ale jak víme, kazde těhotenství je jine a kazda žena ho proziva jinak.
Mam do MS cca 6 dni. Klasika PMS pobolivani v podbřišku a sem tam nevolnost, naladova.
Mam podezření na tehu protoze je mi tak nějak jinak.
Na testování je brzy a stejne by test ještě nic neukázal.
Jsou tu nejake maminky kterym se tehu takhle před pripadnym vynecháním a testováním projevovalo jako „něco na me leze“?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5264 příspěvků 05.04.18 19:59

Jo. Cítila jsem se jinak. Ale jinak to vysvětlit neumím.

Petruna21
Echt Kelišová 9689 příspěvků 05.04.18 20:07

Ano cítila jsem se jinak a i mě bolelo břicho jako by MS měla přijít ale nepřišla :)

Pavouček1994
Kelišová 7386 příspěvků 05.04.18 20:10

Jsem na tom teď podobně, 7 dpo, po ovulaci mě asi na jeden den přešli veškeré bolesti a pak to začlo, bolest bradavek a prsou, velká bolest v podbříšku která stále zůstává. jasný, za pár dní bude jasno, ale takové bolesti nemám po každé ovulaci, tak mě to překvapuje a moc si doufám po těch letech v pozitivní test, opět :oops:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 05.04.18 20:13

Každý měsíc v průběhu snažení jsem měla všechny příznaky. Když to opravdu dopadlo tak u prvního toho začalo totální chřipkou a teď u druhého jsem se osypala jako puberťák v obličeji z ničeho nic. Ale ty ostatní - prsa, bolesti břicha, tak to nebylo vůbec až mnohem později.

Ivetkaa01
Povídálka 35 příspěvků 05.04.18 20:15

Přesně tak… Bolelo mě v podbříšku, byla jsem bez nálady a neskutečně unavená hned od probuzení :D bylo to prostě jiný než jindy s opožděnou menstruací… A teď je to krásný 22. týden těhotenství :srdce: :)

Pavouček1994
Kelišová 7386 příspěvků 05.04.18 20:17

@kytkalenka u mě bylo více pupínků už minulý cyklus a nic :D věřím, že na každého působí hormony jinak, u každého to jde jinak rychle, tak uvidíme co bude dál..

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46385 příspěvků 05.04.18 20:23

Já se jedno ráno vzbudila, šla do koupelny, koukala do zrcadla a říkala si, že tu něco nehraje. Viděla jsem se nějak jinak :mrgreen: Při prvním těhotenství jsem v den termínu menstruace jela pro test už opravdu jenom pro potvrzení, to jsem prostě věděla už dřív. Při druhém ne, to jsem si byla jistá každý měsíc rok :lol:

Violla
Stálice 63 příspěvků 05.04.18 20:29
...

Já právě furt přemýšlím co to se mnou je.
Bud to opravdu po letech prerusovani ukaplo (prerusujeme s plnym vědomím tohoto) nebo silný PMS nebo prostě přijde chřipka.
Začalo to v utery. Léta jsem zvykla od probuzení jist az někdy kolem 11hod.Ale ráno jsem se probudila jak kdybych celou noc nespala a kolem pul 10 jsem se už musela najíst nebo bych se asi pozvracela. Pak to bylo dobrý. Včera ráno jsem se opět probudila jak po flámu a kapku zvysena teplota.Pak to zase přešlo. Samozrejme mezitím pobolivani v podbřišku jako blížící se MS a včera výtok takový bezovo růžový nebo jak ho popsat ale hodně ho nebylo. Dneska ráno opet jak po flámu, svedela me bradavka (jinak me prsa neboli ani nejsou zvetseny) trochu sklenene oci, celý den teplota 37-37,2 a únava.
K večeru jsem seděla a z ničeho nic jsem se rozbrecela :D

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 05.04.18 20:38
@Violla píše:
Maminky…Všude se pise ze první příznaky tehu jsou zvetsena prsa, nevolnosti atd…
Ale jak víme, kazde těhotenství je jine a kazda žena ho proziva jinak.
Mam do MS cca 6 dni. Klasika PMS pobolivani v podbřišku a sem tam nevolnost, naladova.
Mam podezření na tehu protoze je mi tak nějak jinak.
Na testování je brzy a stejne by test ještě nic neukázal.
Jsou tu nejake maminky kterym se tehu takhle před pripadnym vynecháním a testováním projevovalo jako „něco na me leze“?
..ne necítila jsem se jinak..jako každý měsíc..až když ms nepřišla…padala na mě už v den ms velká unava..a pár týdnů se to drželo

Kimber
Kecalka 436 příspěvků 05.04.18 21:05

Tak mě už tři dny po otehotneni bolelo malinko v podbřišku. nebo spíš to byl takový lehky tlak. Měla jsem to i u předchozího těhotenství, ale tehdy mě nenapadlo, že to s tím souvisí. Takže ted už jsem si byla jistá hned. A tyden před očekávanou menstruaci jsem si udelala test a byl pozitivní. Jinak žádné projevy těhotenství. Nevolnosti až druhý měsíc, prsa mě nebolela ani nesvedila nikdy.

Violla
Stálice 63 příspěvků 05.04.18 21:09
@Kimber píše:
Tak mě už tři dny po otehotneni bolelo malinko v podbřišku. nebo spíš to byl takový lehky tlak. Měla jsem to i u předchozího těhotenství, ale tehdy mě nenapadlo, že to s tím souvisí. Takže ted už jsem si byla jistá hned. A tyden před očekávanou menstruaci jsem si udelala test a byl pozitivní. Jinak žádné projevy těhotenství. Nevolnosti až druhý měsíc, prsa mě nebolela ani nesvedila nikdy.

Já jsem byla tehotna před 10 lety. V te době jsem pracovala v hospodě jako servírka. Nebylo mi absolutne nic. Když jsem to nedostala tak jsem to pricitala k práci a stresu. Když jsem to nedostala další měsíc tak přišel na řadu test a týden na to mi Dr potvrdila těhotenství 9+5tt. Prsa se mi zvetsila az po porodu a cele těhotenství jsem byla jak kdybych vůbec tehotna nebyla

Patie
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 21:12

Mně nebylo před očekávanou MS zle, měla jsem jen typický MS příznaky, který v den očekávané menstruace zmizely. Ale dole jsem se cítila prostě jinak, neptejte se mě, jak je to možný :lol: A strašně mi začaly krvácet dásně.

Ajejda
Kecalka 211 příspěvků 05.04.18 21:12

Poprve jsem se citila najednou skvele a koupila si malinove frapuchino (nepiju „nikdy“ kavu s nejakyma prichutema). Vubec jsem nemyslela, ze by to. mohlo vyjit -myslela jsem, ze jsme prosvihli ovu a ze to nevyslo…Az jsem prisla na to, ze jsem tehotna a mimi je fakt v deloze, tak jsem se furt usmivala a bricho me zaclo bolet az tak za 14 dni..Nic fyzickeho jsem takhle brzy jak pises necitila.

krispyna
Kecalka 421 příspěvků 05.04.18 21:14

Jsem těhotná po čtvrté, když počítám i biochemická těhotenství a jako absolutně první příznak bych za sebe řekla živé sny. U mě jsou opravdu jiné než normálně. Vstávala jsem nevyspalá, zdálo se mi páté přes deváté od pozitivních testů, po nevěry i smrt.. Pak už jsem si byla jistá, že brzo bude duch. Jinak testy mi vychazely take tyden pred, cyklus 29 dni a ovulace 13dc.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama