Prolézačka se skluzavkou - co jí říkáte?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.11 16:41
Prolézačka se skluzavkou - co jí říkáte?

Ahoj,
mám možnost koupit za slušnou cenu prolézačku se skluzavkou, viz obrázek. Chtěla bych ji do pokojíku pro 20m dceru.

Nemáte s ní některá zkušenosti? Nebo jak se vám takhle na dálku pozdává?

Má být doporučena pro děti od tří let. Je to věž se šplhací stěnou a skluzavkou.

•Délka skluzné plochy 120 cm •Rozměry: 168×90×100cm •Nosnost 50 kg (to mi přijde dobré, mohla by něco vydržet) •Materiál: odolný plast

Díky předem za názory :kytka:

Reakce:
Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 21.03.11 17:00

Ahoj, mě se líbí hodně :wink: Nevím jak bude stabilní, ale vypadá, že převrhnout by se snad neměla :think: jinak do pojíčku bych do ní šla, my měli jen obyč skluzavku a jak se na ní dcerka vyřádila…

novulenka
Povídálka 39 příspěvků 21.03.11 17:05

mě se líbí tahle… ale myslím,že je to od stejné firmy a je super :palec:

xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.11 17:06
novulenka píše:
mě se líbí tahle… ale myslím,že je to od stejné firmy a je super :palec:

bych musela vyndat postel i skříň, aby se vešla :-) ale je fakt pěkná…

xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.11 17:08
Kvatapka píše:
Ahoj, mě se líbí hodně :wink: Nevím jak bude stabilní, ale vypadá, že převrhnout by se snad neměla :think: jinak do pojíčku bych do ní šla, my měli jen obyč skluzavku a jak se na ní dcerka vyřádila…

taky si říkám, že by mohla něco vydržet, dcera není žádný drobek a řádí pěkně divoce. Skluzavka by se mi líbila taky, tohle je ale ještě lepší. Jo, kdyby to umělo na tak malém plácku i houpačku…

Aka
Extra třída :D 11031 příspěvků 21.03.11 17:16

Ahoj Zuzi, přesně tu první, na kterou se ptáš, jsme kdysi měli čest vyzkoušet s dcerkou na hřišti :wink: Anetce byl rok a čtvrt a lezla po ní naprosto s přehledem, takže údaj o tom, že je to proděti od 3 let je trochu zavádějící. Stabilní to bylo dostatečně, dole pod tím si hrály i větší děti, skluzavka je celkem dlouhá…takže sumasumárum…do pokojíku bude super! Jdi do ní :wink: :palec:

Polin
Kecalka 381 příspěvků 21.03.11 17:26

Mají náš synovec s neteří, 4-letá dvojčata. Dostali k 2. narozeninám. Mají na chodbě, dojezd do ohrádky s balonky. Je super, zcela pravidelně na ni skotačí spolu s našimi dvěmi holkami. Je stále jako nová, určitě stabilní. A jak máte velký pokojík ? My sice bydlíme v RD, ale do pokojíčku bych jí teda nenacpala.

xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.11 17:28
Aka píše:
Ahoj Zuzi, přesně tu první, na kterou se ptáš, jsme kdysi měli čest vyzkoušet s dcerkou na hřišti :wink: Anetce byl rok a čtvrt a lezla po ní naprosto s přehledem, takže údaj o tom, že je to proděti od 3 let je trochu zavádějící. Stabilní to bylo dostatečně, dole pod tím si hrály i větší děti, skluzavka je celkem dlouhá…takže sumasumárum…do pokojíku bude super! Jdi do ní :wink: :palec:

přesně tohle jsem chtěla slyšet :srdce:
lépe se to potom nakupuje, když je to doporučené a pochválené. Večer tím ohromím hlavu rodiny a snad nám to nezatrhne :mavam:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 21.03.11 18:26

U nás v baby kavárně je přesně ta stejná a stabilní je. Je dobrá.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 21.03.11 18:42

U nás ji mají v dětském koutku v sukrárně a přijde mi v pohodě :lol:

xxZuzana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.11 18:46

super, holky, díky moc :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >