Pronájem bytu bez kauce nebo s nízkou kaucí - Ostrava

Anonymní
8.11.19 12:32

Pronájem bytu bez kauce nebo s nízkou kauci

Ahojte, chtěla bych vás požádat zda nevíte o nějakém levnem bydlení, v Ostravě. Nejlépe bez kauce a nebo aspoň s nízkou částkou musíme se přestěhovat do 1.12. A nic moc nemáme ušetřené jsem těhotná a potřebujeme si něco najít. Kdyby jste o něčem věděli, prosím vás napište děkuji. Popřípadě kdyby se někdo okolí Ostravy stěhoval a byl by schopný se sejít a zařídit přepis atd… Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
8.11.19 12:34

Co je nízká kauce? Většinou je to minimálně jeden nájem. Já bych nepronajala byt někomu, kdo nemá ani najem navíc, bála bych se, aby ho pak vůbec zvládal platit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6872
8.11.19 12:37

Ty uz jsi tu psala, vid? Ta neplnoleta s pritelem, ktery bere 10000. Ritite se do jeste vetsiho prusvihu.

Příspěvek upraven 08.11.19 v 12:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.19 12:38

Byt bez kauce nebude tak jednoduchej. Každej chce dneska minimálně jeden nájem, spíš i dva.
Ať už kvůli neplacení nájmu, nebo poničení vybavení. Já být pronajímatelem, tak bych kauci nechtěla snad jen po nejlepší kamarádce… :think:

Já sem teď honila bydlení narychlo, taky sem si neseděla na 30 tisících, tak mi vypomohla rodina a já jim to budu splácet… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Pvln34
8.11.19 12:59

Bez peňazí a tehotnú vás nebude chcieť žiaden slušný prenajímateľ… Nemáte možnosť bydlet s rodinou? Jasne ze to nie je ideálne, ale bez peňazí bydlet sa v dnešnej dobe nedá :nevim:
K tej rodine by si mohla aspoň ty, a chlap dočasne na ubytovnu, než niečo našetrite…

• Citovat
  • Nahlásit
1130
8.11.19 13:34

Taky se přikláním spíš k tomu, jít někam k rodině, na přechodnou dobu, aspoň bystě na tu kauci našetřili :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.19 14:35

Pronajímáme byt a nikomu bez kauce 2-3 nájmy bychom byt nepronajali. Když nemáte dost peněz na kauci a pak přestanete platit a jednoho dne zdrhnete, tak se mi nechce někoho takového nahánět po celé republice a platit právníky, sepisovat žaloby. Jděte na ubytovnu, do azyláku, k rodičům atd. Ikdyž vám by stačil i jeden pokoj v nějakém share bytě. Teď zrovna měníme nájemce a hezky si je proklepneme, co jsou zač, kde pracují… My jsme majitelé a když tam vezmeme nějaké nesolventní lidi, tak si akorát zaděláváme na problémy.

• Citovat
  • Nahlásit
9012
8.11.19 15:01

Jako těhotnou, bez příjmu a s mi imalni kauci… Bez šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
8.11.19 15:37

Zkusila jsi Residomo? V některých lokalitách nabízí fakt levné bydlení :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu