Pronájem bytu od cizinců - vietnamců

103
30.5.16 18:08

Pronájem bytu od cizinců - vietnamců

Ahoj.
Chtěla bych se zeptat zda někdo nemáte zkušenost s pronájmem od cizinců, konkrétně Vietnamců. Na byt se jdu teprve podívat, ale vím, že pán je Vietnamec (přízvuk se nedal přehlédnout). Né, že bych dělala nějaké rozdíly, ale přece jen je to jiná národnost. Je to dům na náměstí, dole měli nějaký krámek s potravinami, ten už tam není a pronajímají teď jak komerční prostory tak i ty obytné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1898
30.5.16 18:19

Zkušenost mám.

A velice špatnou. Jestli budeš generalizovat, už nechám na tobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
30.5.16 18:46
@AlphaOmega píše:
Zkušenost mám.A velice špatnou. Jestli budeš generalizovat, už nechám na tobě…

můžu se zeptat jak špatnou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1898
30.5.16 19:17

Pronajali nám byt. Novostavba 3 roky stará. Se štěnicema. Vyházel jsem nábytek za 80 tisíc. Další komplikace, že to bylo v době narození dcery. Zažitky, který opravdu nikomu nepřeju. Žena kvůli stresu z toho musela přestat s kojením.

Člověk by je zabil, ale k ničemu by to nebylo..

Oni to „nechápali“. Mentalitou jsou prostě jinde.

Takže doporučím co tvrdí i mí kolegové. Vietnamci jsou nekonfliktní, ale NIKDY s nima nekšeftujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tatranka1
30.5.16 19:23

My kupovali byt, ve kterým 3 m bydleli Vietnamci, majitel tam byl něco s nima řešit a když videlz co za ty 3 m stačili z bytu udělat…Hnus, souna, smrad

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
103
30.5.16 19:46

A jéje :-( tak to jste mě moc nepotěšili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
30.5.16 20:10

Já od nich byt kupovala. Jako s bytem jako takovým ani nic nebylo. Ale ničemu nerozumněli, nezeptali se, vše řešili na poslední chvíli. Nebo se i posouvali kvůli nim termíny, protože si vzpomněli, že smlouvě nerozumí a do té doby si ji nenechali přeložit… no, chce to spoustu trpělivosti. A všechno dobře sepsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27348
30.5.16 20:39

To přece nejde generalizovat, jako by ses ptala, jaký je to si pronajímat od čechů. Jsou dobře i špatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1898
30.5.16 21:44
@pikola píše:
To přece nejde generalizovat, jako by ses ptala, jaký je to si pronajímat od čechů. Jsou dobře i špatné.

Všem pozitivním zkušenostem jsou zde dveře otevřené…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat