Pronájem bytu pouze na měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 21:56
Pronajem bytu pouze na mesic

Dobry den, chci se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenosti s pronajmem na pouhy mesic/dva mesice? Myslite si, ze to je mozne? V 6 mesici mame svatbu a dum se bude predelavat az do konce 7 mesice, tak abychom meli kde bydlet do doby, nez to bude hotove 8) :)

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11360 příspěvků 12.05.19 22:03

Mozne to urcite je. Sama bych sla asi do hotelu nebo penzionu.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 12.05.19 22:04

:-) tak leda nějaký zoufalec se bude stěhovat na měsíc.. nebo pokud bydlíte v rekreační lokalitě tak nabídnout po týdnech jako na dovču.. musíte se pozajímat, toto za vás na e-miminu nikdo nevyřeší… já pronajala barák třeba jen na léto, ale věděla jsem komu a proč a bylo to dočasné řešení…
aha, já špatně četla- VY hledáte bydlení na měsíc.. tak to asi nějakou ubytovnu, ne? my tady třeba máme ve městě takový „hotel“, který funguje jako ubytka, žádný luxus, ale měsíc by se tam vydržet dalo.. nebo nějaký penzion v okolí a domluvit si smluvní cenu..

Příspěvek upraven 13.05.19 v 16:41

Afrikana
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 12.05.19 22:37

Zkus Airbnb, na mesicni najmy tam byvaji i slevy.

Janli
Echt Kelišová 8916 příspěvků 12.05.19 22:51

Pokud nebydlíte v lokalitě, kde jsou desítky volných bytů, tak na to zapomeň. V dnešní době je taková poptávka po bytech, že po zveřejnění inzerátu se během dne ozve třeba dvacet zájemců. Za takové situace nikdo nemá potřebu pronajímat byt na měsíc. Buď ten měsíc zůstaňte bydlet u rodičů nebo si nejděte nějakou ubytovnu. I když v červnu bych to dala klíďo i pod stanem ;).

Titty
Echt Kelišová 8299 příspěvků 12.05.19 23:30
@Lucy75 píše: :-) tak leda nějaký zoufalec se bude stěhovat na měsíc.. nebo pokud bydlíte v rekreační lokalitě tak nabídnout po týdnech jako na dovču.. musíte se pozajímat, toto za vás na e-miminu nikdo nevyřeší… já pronajala barák třeba jen na léto, ale věděla jsem komu a proč a bylo to dočasné řešení…

Možná by bylo dobré přečíst si celý příspěvek a neodpovídat jen na název diskuze. ;)

Kokolina29
Kecalka 169 příspěvků 12.05.19 23:41

Zkuste spolubydleni stránky pres vyhedavac občas se vyskytne inzerát na krátkodobé bydlení v bytě

Azeretereza
Závislačka 2848 příspěvků 12.05.19 23:46

Zrovna jsem uvažovala nad tím, že bych svůj pronájem nechala někomu na tři, čtyři měsíce a já bych odjela někam za teplem :mrgreen: Ale v praxi neřešitelný. Bála bych se, že mi z toho někdo udělá kůlničku na dříví. Na měsíc nevím, taky bych to nejspíš řešila penzionem nebo dočasnou ubytovnou. Odkud jste?

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2134 příspěvků 13.05.19 07:17

A jak bydlite ted?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 15:08

Ted bydlime kazdy u rodicu, a budeme mit cast domu, ktery se bude predelavat

arinecka
Kelišová 6412 příspěvků 13.05.19 15:10
@Anonymní píše:
Ted bydlime kazdy u rodicu, a budeme mit cast domu, ktery se bude predelavat

Tak zůstante u rodičů po tu dobu :nevim: Proč platit ještě někde za pronájem bytu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 22:24
@arinecka píše:
Tak zůstante u rodičů po tu dobu :nevim: Proč platit ještě někde za pronájem bytu?

Prave neni kde u rodicu, nemeli bychom jediny voln, pokoj pro nas dva

arinecka
Kelišová 6412 příspěvků 14.05.19 09:09
@Anonymní píše:
Prave neni kde u rodicu, nemeli bychom jediny voln, pokoj pro nas dva

No a ted jste teda kde? Tak pak jedine ubytovna, nebo zkusit nejake kratkodobe spolubydleni atd :nevim:

Váš příspěvek
Reklama