Zkušenosti a doporučení s pronájem chat,chalup na leto

13496
4.3.10 22:00

Pronajem chat,chalup na leto

Ahoj
rada bych si v lete pronajala aspon na 3-4tydny nejakou chalupu se zahradou abych s malou vypadla z priserneho sidliste nekam na cerstvy vzduch.
Pokud mate nekdo zkusenosti,napiste mi prosim kde jste byli a hlavne pres koho jste to meli.Mmch nejlepe beskydy,jeseniky nebo jizni morava.
Mam totiz dve celkem spatne zkusenosti,fotky vypadaji vzdy super ale pak tak clovek prijede a celkem des,napriklad napsano nadherny vyhled a cucela jsem sousedovi na chlivek a spinavy traktor…
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.3.10 08:45

Ahoj taminko, a pro kolik lidí by to mělo být? my jsme byli tady http://www.jeseniky-vysoka.cz tedy v zimě, ale i v létě to tam musí být fajn, jen teda je to pro 8 - 10 lidí, výhled je nádherný na masiv jeseníků, je to úplně na konci malé vesničky, nejblišží krám až asi 5km, ale jinak moc fajn, krásné okolí na procházky, u chalupy hřišťátko pro děti, krytý bazén, sauna, hydromasážní vana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
5.3.10 09:09

Ahoj no ja bych tam byla s malou,asi by dojel i tatinek a babiny takze max.ctyri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
6.3.10 23:02

Taminka , tip pro tebe nemám, ale ráda bych se zeptala, zda jsi ty „neúspěchy“ s ubytováním nějak dodatečně řešila? My jsme se právě vrátili z týdenního pobytu na horách, kde jsme se taky pěkně napálili - nabídka zveřejněná na netu absolutně neodpovídala skutečnosti a zůstala jsem tam jen díky tomu, že jsme byli dvě rodiny, chtěla jsem s nimi strávit dovolenou a navíc byla zaplacena nezanedbatelná záloha. Jsem rozhodnutá to nenechat být, ale zatím nevím, jaké mám možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.10 11:16

Já ti doporučím, přes koho si dovolenou nevybírat - přes Tourtrend. Dovolená za 6500 Kč a oni si vzali 3500 Kč k tomu provizi, a to, POZOR, za to, že nám poslali ubytovací poukaz s kontaktem na majitele chaty. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
8.3.10 13:10

Jumo no tak ja to teda resila protoze vikend nas stal dooost hodne penez ale pani mi rekla ze to co sousede maji pred domem oni neovlivni a ze v te dobe kdy se zacala chalupa pronajimat to tam nebylo.
Ja ji volala hned jakmile jsme tak prijeli,rikala jsem to i majitelce ktera nam predavala klice ale ta rekla ze nam penize nevrati a ta ktera to zprostredkovavala se od toho odvracela ze to neni jejich problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
antwerp
23.8.12 10:32

Provize

Takhle to prostě funguje. Je to provize za zprostředkování. Bez nich bys ten objekt prostě neměl. Zároveň by se měly agentury snažit snížit prodejní cenu od majitele objektu. Ve finále by tedy cena na přímo mohla být původně na stejné úrovni. Každopádně byznys je to samozřejmě dobrej :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.15 23:19

TOUR TREND KROMĚŘÍŽ

Chaty a chalupy od Tour trend - zvažovala jsem chatu na pronájem a dostala jsem se na stránky této agentury. Vůbec na mě neudělala tato agentura dojem svými texty na svém webu.
Tak například:
cituji z webu
Mýtus č.4:

• Nejlepší a nejvýhodnější ubytování v tuzemsku lze najít na slevových portálech.

Skutečnost:

• V žádném případě to není pravda. Kvalitní a dobře propagovaná služba se nepotřebuje nabízet v megaslevách. Pokud je něco extrémně slevněné, znamená to často, že něco není v pořádku. Vše má svou hodnotu, nové BMW také nekoupíte za cenu hyundaye." KONEC CITACE.

No a pak čtu z jejich stránky Hitparádu slev na chaty a chalupy :-)
Slevy až 68%, takže na jedné straně kvalitní a dobře propagovaná služba se nepotřebuje nabízet v mega slevách. Na straně druhé si sama mega slevy nabízí…

Takže Tour trend kroměříž jen samé kecy…
No a pak samozřejmě čtete, jak vybírat ageturu - no prostě to zkrátím, z textu vlastně vyplývá, že jen oni splňují vše a jsou jedineční. ten, kdo nevydává tištěný katalog a soustředí se jen na internetový prodej je vysoce podezřelý a taková agentura nemá podle Tour Trend peníze :-)
Bla, bla, bla…
Takže tuto cestovní agenturu bych si nevybrala už z principu!!!

• Nahlásit
  • Citovat
12.2.15 18:04

Chalupa na Vysočině.

Pronajmu Chalupu v Bílku u Chotěboře (Vysočina).1+2 kompletně zařízen.3m do lesa.300 m řeka Doubrava. Supermarket 6 km. Restaurace 300 m. Autobus, vlak. Ticho a čistý vzduch. Ideální dovolená. Cena-týden-7000.-kč. Déle, možná sleva. Kontakt-602 822 206.email-jarda. fity@seznam.cz.Foto zašlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama