Pronájem zahrady v Chebu a okolí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
36
25.6.22 20:23

Pronájem zahrady v Chebu a okolí

Krásný večer všem.. Moc se omlouvám, že to píšu sem, ale už jsem zoufalá a už nevím kde hledat…Není tady někdo Chebu a okolí kdo pronajímá nebo ví o někom kdo pronajímá zahradu?? Měli jsme slíbenou za dobrý peníz, ale s jídlem roste chuť a takovou pálku chtěl, že za to by byl pomalu nový byt :,( :,(
Chápu, že doba je zlá, ale…
Budu moc ráda když něco vyjde.. Moc moc děkuji Petra :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.6.22 20:30

Teoreticky - 18 km od Chebu je daleko? A není tam studna, odpad, elektrika.

• Citovat
  • Nahlásit
56
25.6.22 20:40

To je zahrada tak trochu k prdu..
Bez studny.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
25.6.22 20:46

18 km je ještě v pohodě, ale bez vody je to fakt na prd.. Elektřina mi nevadí, odpad je to nejmenší (suché WC) ale ta voda být musí… Děkuji Vám Anonymní :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.22 20:53

Jo, já to zcela chápu, my to máme jako stavební pozemek, kde se hned tak stavět nechystáme, ale zatím je to moc pěkná zahrada. Jde o to, co by kdo s tím chtěl dělat, na pěstování je to dost na nic (jsou tam ovocné stromy, co tak nějak rostou samy od sebe). Ale třeba na válení se tam, opékání buřtů, udělat tam dětem trampolínu, prolejzačky, na to je to v pohodě, voda na pití se dá dovézt nebo je kousek obchod. Studna časem možná bude, ale obec se tváří, že tam v horizontu let tu vodu zavede, tak s tím zatím nic neděláme, je to na nás daleko. Ale pokud chcete zahradu a na ní pěstovat zeleninu a tak, naprosto rozumím, že je absence studny zásadní problém :-)

• Citovat
  • Nahlásit
36
25.6.22 21:31

No právě… Tak trošku domácí zeleninu… Kytičky…Mít tam nějakou boudičku, třeba na přespání aby si mohl dát mužský pivko (já nemám papíry ani nechci) bazén :nevim:
Ale moc Vám děkuji za snahu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
25.6.22 22:15
@Petrulíno píše:
No právě… Tak trošku domácí zeleninu… Kytičky…Mít tam nějakou boudičku, třeba na přespání aby si mohl dát mužský pivko (já nemám papíry ani nechci) bazén :nevim:
Ale moc Vám děkuji za snahu :palec:

Tak boudicku si tam můžete zařídit, udělat, objednat a dá se na ni udělat i okap ci 2 radsi, pod okap velke sudy a máte hned vodu.

My takový nevyužitý pozemek taky mame- máme pozemek celkem 1200 a využíváme cca 800 m2 i se stavbou domů, taky jsem lehce uvažovala o pronajmu, ale zas bychom dost možná přišli o nas klid a ta almuzna za pronájem nám fakt nechybí. A tedy je to jen pozemek bez vody, el

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.22 23:15

Zrovna bouda tam je. Sice nemá nic moc podlahu, ale je tam taková buňka. I sud vedle ní. A vedle i ten záchod, jen je pod prkýnkem kýbl. Bazén mají sousedi :mrgreen:
Ne, ber to jako posunutí diskuze vzhůru mezi viditelné, je mi jasné, že hledáte něco jiného :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat