Pronatal Praha - podělte se prosím se zkušenostmi

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra_21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.10 11:26
Pronatal Praha - podělte se prosím se zkušenostmi

Ahoj holky. Jsem po dvou zamlklých potratech. Můj doktor mi tvrdí, že je všechno v pořádku a máme se pokoušet potřetí. Ale v pořádku není nic. Už 4 měsíce mám velké bolesti břicha a nikdo nemůže přijít na to proč a ve skutečnosti se to ani neřeší, doktoři si mě přehazují jako horký brambor a chovají se sprostě (diagnóza se oznamuje na chodbě, stále mě posílají domů s antibiotikami, střídají se na mne - jsem zhnusena) .
Sebrala jsem odvahu a objednala jsem nás do Pronatalu do Prahy. Můžete mi prosím poradit, co sebou máme mít? Jaká byla první návštěva? Šli jste také někdo bez doporučení lékaře? Jak se k vám v Pronatalu chovali?
Mám strach, aby tam na nás nekoukali, jako co tam chceme, protože mi nemáme problém otěhotnět, ale plod donosit. Vždycky se přestane vyvíjet. Máte někdo podobnou zkušenost?

Předem děkuji všem za reakce..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 130 Další »
Reakce:
Morgana76
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 27.02.10 11:43

ahoj Petro,
Pronatalu v Praze vděčím za krásná dnes již dvouletá dvojčátka:-) Takže jsme tam byli na doporučení lékařem kvuli problémům s otěhotněním. čili umělé oplodnění...... Myslím, že na vás nikdo divně koukat nebude, vždyt tohle je také problém a určitě to stojí za podrobnější vyšetření. Řekneš jim přesně to, co jsi tady napsala, jestli máš nějakou zdrav. dokumentaci, tak můžeš vzít s sebou. Určitě se k vám budou chovat hezky a vyřeší váš problém. Držím palce a přeji hezký den Martina

Jana 26
Kecalka 372 příspěvků 27.02.10 12:14

Ahoj Petro.
Já jsem byla s pronatalem maximálně spokojená,vše ti vysvětlí a jsou velice ochotni.
Dokumentaci je lepší když budeš mít sebou,ale i bez ní tě příjmou.
Já jsem u nich v roce 06 prodělala 1 ivf a dnes jsem jim vděčna za krásnou 3 letou holčičku a ted v březnu jdeme na druhý pokus doufám,že bude opět úspěšný,přeji hodně zdravý a hlavně úspěšný otěhotnění a pak donošení mimunka,doufám,že nebudeš mít až tak velký problém a vše se vyřeší a vy se dočkáte dětátka.Jana. :palec:

Jana 26
Kecalka 372 příspěvků 27.02.10 12:17

Jinak Morgano též gratuluji i tobě ke krásným dvojčátkům,my chtěli tenkrát taky dvojčátky protože mi vložili 2 embria,ale uchytlo se jen jedno,ale jsem za to vděčná.Přeji krásný den.

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 27.02.10 15:20

Ahoj Pronatál v Praze můžu jen doporučit nám dávali 1% na vl.miminko a jukni v Pronatalu to vyšlo na poprvé.jsou moc milý ochotný a dělají maximum.Nebo aspon u nás dělali :wink:

Morgana76
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 27.02.10 15:25

ahoj Jani,
nám se zadařilo hned na první pokus :palec: přitom jsme se předtím tak trápili, veškerá vyšetření všude možně.....až v Pronatalu to šlo raz dva! A hlavně ten perfektní přístup, byla jsem nadmíru spokojená. Peťo, věřím, že i vám pomůžou! Mějte se hezky papa

Jana 26
Kecalka 372 příspěvků 27.02.10 18:48

Morgana:ahoj tak my jsme tam podstoupili 5 neuspěšných iui,pak jsme šli na prvni ivf a hned se zadařilo takže ted jdeme na druhý pokus ivf,inseminace je si myslím ztráta času.Jsem ráda,že i tobě se zadařilo na poprvé.
Ajestli se můžu zeptat jaký jsi měla protokol a jaký léky já měla dlouhý a puregon a měla jsem po et velký ohss tak se toho ted bojim.

Morgana76
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 28.02.10 10:34

Jani, já měla tenkrát krátký protokol Gonal + Cetrotide na 10 dní. předtím jsme měli jednu neuspěšnou IUI, pak nám hned doporučil IVF.
Budu držet palečky, aby to bylo všechno ok. ,
hezký den

lumpíček 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.10 08:53

PETRO AHOJ, už je to sice delší dobu, co jsi žádala o nějaké info o Pronatalu, ale musím ty chvály podpořit i já. Rozhodně Pronatal ANO!! Mám velmi dobrou zkušenost, jak s péčí, tak s laboratoří a v podstatě i finančně. Nic neplatíš dřív, než je to provedeno, narozdíl od jiných center. Určitě jim věř a dej vědět, jak to s Tebou vypadá.

Aga
Povídálka 28 příspěvků 08.03.10 17:18

Ahoj holky,
jsem téměř u konce s neúspěšnou léčbou neplodnosti na gynekologii ( clostilbegyt, vůbec nic se mnou nedělá ) a jsem objednaná právě do Pronatalu. Všichni ho moc chválí, máte některá zkušenost s doktorem Kultem? Díky za reakce, určitě chápete, že jsem fakt už dost nervózní, tak abych se měla aspoň na co těšit :o).

LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 08.03.10 17:26

Připojuji se také ke chvále Pronatalu, mám od nich chlapečka a hned na první pokus IVF. žádná doporučení mít nemusíš a určitě se na tebe dívat špatně nebudou - je to soukromé centrum, takže vítají každého pacienta.

Aga - s doktorem Kultem jsem přišla do kontaktu jen jednou, ale působil profesionálně, jako všichni odtamtud. Nemohu si stěžovat.

Aga
Povídálka 28 příspěvků 08.03.10 17:42

LindoKa, gratuluju ! Kéž bysme měli taky takový štěstí…já mám PCO a tam je riziko hyperstimulace, že se najednou z ničeho urodí folíků moc, praskaj a podobně, což má šílený nežádoucí účinky. Moje doktorka mi říkala, že tam budu podepisovat eleborát, kde je to všechno napsaný a že to musím podepsat, jinak že mě nebudou léčit.
Tak říkáš, že mudr. Kult je OK, tak aspoň tak. A Tobě něco dělal?

lumpíček 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.10 18:10

AGO, já jsem v Pronatale přišla do styku s Mudr. Středou, Mudr. Vobořilem a Doc. Mardešičem, u těchto 3 doktorů dávám ruku do ohně!! Dr. Kulta neznám, ale o Doc. Mardešičovi je známo, že jen tak někoho u sebe v sanatoriu nezaměstná, určitě se nemusíš bát. Já mám za sebou 2 neúspěšné IVF v Pardubicích a v Hradci Králové, tady v Pronatale je to úplně jiný přístup, skutečně vřele doporučuji!! No aby taky ne, dnes mi Dr. potvrdil, že to třetí IVF vyšlo!!! Přeju Ti hodně štěstí, určitě napiš, jak se vše vyvíjí.

Aga
Povídálka 28 příspěvků 08.03.10 18:36

Lumpíčku1, díky, jsem klidnější. A Tobě gratuluju a přeju, ať je všechno v pořádku! To sis teda užila pěkný martirium…no,já mám termín až za měsíc, takže pak určitě vědět dám. Musím říct, že ještě vloni, když šla do Pronatalu známá, měla objednací dobu 10 dnů, teď už měsíc, zřejmě se jejich dobrá pověst šíří rychle.
Víš, myslela jsem, že to budu zvládat líp. Ale nějak mi to nejde z hlavy, tak je každý slovo naděje jak balzám :o)

lumpíček 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.10 18:43

AGO, vůbec se neboj, jejich přístup je nejen profesionální, ale hlavně taky lidský, můj doktor byl Dr. Středa, dokonce když bylo potřeba, volali jsme si i o víkendu, na vše mi odpověděl a neměla jsem nikdy pocit, že ho otravuju. Taky jejich laboratoř je skvělá, mají pověst právem nejlepší!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 130 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >